Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van/volt egy-két olyan tanárnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt egy-két olyan tanárnőtök akit szívesen kényeztetettek volna?

Figyelt kérdés

Én ma találkoztam egyik volt tanárnőmmel és úgy megkívántam, hogy amint hazaértem kivertem rá.


Ti is imádjátok a tanárnőket? Szoktatok rájuk masztizni?



2022. júl. 19. 00:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Volt, egy szőke harmincas kémiatanár a gimiben. Egyszer még a bugyiját is megláttam.

Fantáziáltam róla egy ideig.

2022. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályfőnököm egy ötvenes milf volt, szeretett, tudta, hogy meg akarom dugni, de nem ment bele sajnos, pedig fűztem jó ideig! Még mostanában is szoktunk kávézni néha!
2022. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kiverni szinte mindegyikre kivertem a gimiben. A dögös 50+osokra is. De volt egy 40es matektanárnőm, na őt tényleg nagyon szívesen megdugtam volna. Nagyon jó lábai voltak. Mikor szoknyában dolgozni az ünnepnap volt. Egyszer voltam is nála valami osztály ügyben. Ott mászkált fel alá egy sortban, nagyon szexi volt. Sejtette hogy rá vagyunk (mert nem csak én voltam így) indulva, de egyből elfojtott minden közeledést.
2022. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Rita nénire gyakran vertem
2022. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Most bővítem a jogosítványom, az oktató hölgyre nagyon rá vagyok indulva. Ötvenes évei végén van, én 22 vagyok. Minden óra/vezetés után kiverem rá
2022. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
#25 hìvd el randira :)
2022. nov. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Általános, középiskolai és főiskolai tanárnők között is volt szép számmal. Jesszusom, hányszor fantáziáltam róluk...
2022. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
A magyar tanàrnőről fantáziàltam és szntem be is jöttem neki amúgy, de nem lett belőle semmi :D
2022. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban volt már csinos tanárnő! Egyikük 165 cm körüli (talán kicsit alacsonyabb), jó alakkal rendelkező, nagy mellű nő volt. Volt párszor, hogy comb középig érő szoknyában, magas sarkú papucsban flangált a folyósan. Brutálisan feszes volt a vádlija, ez a papucs meg ki is emelte. Arca nem volt a legszebb, de volt benne valami...Évekig keltem álló farokkal úgy, hogy ő volt az első gondolatom ébredéskor.


Pláne az egészben, hogy nem is tanított, de a nevét nem volt nehéz megtudni. Sosem volt kapcsolatom tanárnővel.

2022. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfival és meg is volt érettségi után jóval, mint kolléga már...
2023. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!