Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy masztib...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy masztiban kisegítettetek valakit? Akár fizikailag, akár képekkel, akár irkálással.

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Ti is masztiztatok közben?

2022. júl. 19. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Mit kell rajta segíteni, magának nem tudja kirázni a farkát?...
2022. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
igen, kuldtem masztis vidiket snapen L
2022. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Miben kell segíteni? Annyira lusta, hogy már a saját farkát se tudja kiverni?
2022. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést: a maszturbációhoz minek kellene bárki más? Ha kell, az nem maszturbáció, hanem szex egy másik emberrel.
2022. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, képpel, videóval.
2022. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Írásban beszélgetéssel. Azt mondta, nem is kell, hogy szexuális tartalmú legyen, csak beszélgessek vele. De persze ez már akkor több hetes, vagy lehet hónapos netes ismeretség volt.
2022. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen - a párom amikor távol voltunk egymástól. Bár gondolom azt akartad hallani hogy minden este chatizé meg videómaszti idegenekkel 😄
2022. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokszor
2022. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Videochaten vagy képek/videók formájában volt már rá példa, én is masztiztam közben.

18L

2022. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!