Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már olyan kanos, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan kanos, hogy srácnak is hagytad volna hogy orálozzon?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok így hogy már annyira kanos vagyok?

2022. júl. 20. 10:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Én segítenék ilyen férfiaknak

Mindenki megkapja amire vágyik Nincs ebbe semmi szégyellni való

2022. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

bevallom, fantáziámban már megfordult, voltam annyira kanos, hogy úgy voltam már mindegy, csak legyen...

VISZONT, nem tudom miért, de engem nagyon szeretnek a melegek és jópár ajánlatot kaptam már életemben, és egyszer pont akkor kaptam egy ajánlatot hajnal kettőkor, mikor halál kanosan mentem hazafelé, és leszólított a srác, hogy ő engem le akar szopni, és nem kell félnem, és légyszi had engedje. Úgy futottam, mintha az életem múlna rajta, nagyon gáz volt és teljesen elmúlt a kanosságom.


Lehet ha van benned vonzalom a srác iránt, jófejnek tartod, megvan a kötődés, akkor mehet, viszont ha egy idegen csak úgy leszólít, elmegy a kedved.

2022. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
75%
Engem is csípnek vmiért a melegek. Sose voltam még olyan kanos de egyszer eldöntöttem, hogy lehet belemegyek ha lesz egy fiatal srác aki... Mert végülis izgatna az anál is csak egy csaj se hagyja.
2022. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
87%
Azokat a heterokat se hagyjuk ki akik szopni szeretnek vagy ha megdugják őket.
2022. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
73%
Persze, majd' minden biszex pasi hagyná 😂 Ha hetero vagy akkor lehet hagynád, csak éppen nem állna fel mert incifincit sem vonz.
2022. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám. Most is pl, mert kb 2 éve nem volt szex. Ha bi-nek mondanak ha nem. De csak úgy ha nincs semmi simogatás, duma, és nem kell viszonozni. Akár minden nap leápolhatna így egy srác.
2022. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
67%
Izgato valasz, szivesen kapnam be kanos sracnak aki semmi tobbet nem akarna
2022. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
72%
Én fizetnék heterónak.
2022. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
40%
AKi hagyja az homokos!!
2022. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%
Tisztázzuk tehát, a kérdést feltevője férfi, aki arról érdeklődik, hogy más férfiak voltak-e már annyira kanosak, hogy hagyták másik férfinak orálisan kielégítni.
2022. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!