Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már olyan kanos, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan kanos, hogy srácnak is hagytad volna hogy orálozzon?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok így hogy már annyira kanos vagyok?

2022. júl. 20. 10:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
Szűz férfiként én most elcsábultam. Kíváncsiságból regisztráltam egy társkeresőre, méghozzá fordított előjellel, ha szabad így fogalmaznom. Döbbenetes, hogy mennyire könnyű lenne kalandot találnom. Olyat is, amin csak leszopnak. A nőket szeretem, de soha nem érinthettem őket, mert túl félénk vagyok nyomulni, visszafogottan meg senki nem vesz komolyan. Most átérzem a helyzetüket, hogy milyen az, amikor sorban állnak. Persze tudom, hogy ettől még nem vagyok különleges senkinek, csak egynek jó leszként tekintenek rám. De a nők szemében még ennyit sem érek. Ha ez így megy tovább, soha életemben nem lesz semmilyen valós szexuális tapasztalatom a kezemen kívül. Annyira jó lehet, ha szopnak. Egy próbától még nem leszek meleg. Jobb, ha kipróbálom és nem jó, mintha minden így haladna tovább és örökszűz maradnék. Miközben ezt írom, saját magamat győzöm meg, hogy menjek el találkozni az egyik sráccal.
2022. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
88%
#21: majd írd meg milyen volt!
2022. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
79%
Énis hagynám csak attol felnek nem allna fel mert ugye hetero vagyok. Abba meg hogy valaki leszopna nem tudom masnak mi a jo mert en tuti nem ernek egy csavohoz se. Mondom lehet hagynam csak utana meg lehet mennek hanyni de mar lassan kenyszerhomokos leszek mert egyszeruen ahogy felettem irtak is kb szoba sem allnak a lanyok velem pl tinderen de egyebkent nem vagyok csunya tok normalis vagyok.. Sajnos ez van..
2022. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
43%
Bakancslistámon van egyszer hagyni srácnak. Ha van aki benne van írjon.
2022. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
48%
sok heteró fiúban bújkál a kisördög és csak alkalom kérdése ... na meg hogy mennyire merev a tabuk miatt. de a gondolat nem keveseket foglalkoztat. ettől még heteró vagy nyugi, főleg ha viszonzást elképzelhetetlennek tartod. ismerek én is ilyet, a srác rendszeresen szo-atja magát fiúval, de fordítva kizárt.
2022. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok de azt vettem észre hogy előfordul ilyen nagyon is mondjuk izgat a dolog ,hogy egy heterot kenyeztetnek
2022. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
40%

én nem csaj helyett mondanám ezt, hanem olykor mellette. de miért olyan nehéz csajt szerezni sokaknak? tényleg nem értem ...

az meg nem jelent semmit, ha egy fiú leápol, igazából még sokkal jobban is csinálják, de végül is ez természetes. nem leszel tőle meleg.

2022. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
24%

33 éves crossdresser vagyok én meg azt próbálnám ki milyen leszopni valakit.

Nem kell viszonozni meg semmi, csak a számba adod és élvezed.

Akit érdekel nyugodtan keressen meg.

2022. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt én is lehúznám már a bakancslistámról csak nehéz olyat találni akivel megvan a kölcsönös szimpátia. Ezerszer végiggonoldtam már, hogy milyen lenne valakivel úgy együtt lenni, hogy mindkettőnkön maszk van és így totál titokban menne az egész. Persze én is csak fiatalabbal tudom elképzelni.

35F

2022. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
egyszer reszegen..elelveztem de utana en is naplig szarul ereztem magam
2022. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!