Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, miért szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, miért szerettek szexcsetelni? Vagy úgy általában itt privátozni? Mindenki szexkapcsolatot keres aki itt privizni szokott?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok.

#szex #szexchat #privátlevelezés
2022. júl. 20. 10:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy beszélgetős oldal, én is azért járok ide.

Bele lehet futni értelmes/érdekes emberekbe, történetekbe, de az, hogy beszélgetni kezdek valakivel egyáltalán nem jelenti azt, hogy felszedni próbálom.

2022. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
13. Pontosan, kellő intelligencia nélkül unalmas és ellaposodik.
2022. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
55%

Bár semminek nem vagyok az elrontója, de nem keresek szex kapcsolatot, csak egyszerűen szeretek róla beszélgetni. De nem egyszerű megfelelő partnert találni. 10-ből jó ha 1, akivel össze lehet hozni egy izgalmas beszélgetést. De lehet, hogy sokat mondtam. Itt pl. még soha nem jött össze. Mondjuk nem is szoktam kéretlenül ráírni senkire.

40+F

2022. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mert részemről legalábbis, de nehezen ismerkedem a csajokkal, mert sokan a külsőt nézik. Akivel pedig lehet szexchatelni az nagyon ritka, de legalább ennyi izgalmam legyen ha már élőben nem is lehet. 30 éves Férfi
2023. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam privátozni.

Megmondom őszintén azért is nézegetem a Gyakori kérdések szexualitás kategóriát mert itt tudom kiélni a vágyaimat, megbeszélni a kérdéseimet amit a valóságban nem tudok/akarok senkivel.

Általában ha odaírja a hölgy a válasza végére a korát és hogy L/N akkor felkeresem és privátot írok neki abban reménykedve hogy válaszol és hátha lesz belőle valami. Igaz eddig még semmi szexkapcsolat nem sikerült, de nem adom fel hátha összejön valami.

Most nyilván a privát az egy olyan lehetőség amire vagy válaszolnak vagy nem. Lehet meg se nézi a hölgy vagy elolvassa de letiltja az üzenetemet, ez mindenkinek szíve joga hogy akar-e privátokba belemenni. Egyébként én általában mindenkinek válaszolok ha nekem írnak privátban (kivéve ha a privát író rosszindulatból kötekedik, provokál, sérteget stb.)

Nemrég volt egy elég izgalmas beszélgetésem egy csajjal amiből izgalmas beszélgetés lett. Életemben először küldtem magamról képet a pucér testemről. Cserében ő is viszonozta nekem és ő is küldött egy pucér képet magáról. Ez úton is köszönöm neki hogy megmutatta! (Nem tudom olvassa-e ezt).

Soha nem csináltam ilyet ezelőtt és nem is merném sehol megmutatni magamat máshol. Jó dolog volt kipróbálni nem bántam meg, sőt nagyon izgalmas jó élmény volt. Szerintem érdemes kipróbálni (legalább egyszer) ezt. Igaz valószínűleg közel sem olyan jó érzés mint egy rendes igazi szex, de ha nincs partnered (mint nekem) akkor a pucér képküldés is van olyan izgalmas.

Egyébként azért is csináltam ezt mert (még) nem szexeltem, nem volt sose barátnőm és szűz vagyok.

23/F

2023. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!