Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen mikor tisztázzuk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mikor tisztázzuk, hogy kinek mi a célja?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy lazábbat keresek (alkalmi, vagy szexkapcsolat). Ha rögtön így indítok, attól tartok, hogy el is ijesztem a lányt. Mikor érdemes ezt felhozni?

2022. júl. 11. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

sajnos ez a játszma része, hogy elsőre nem lehet elmondani, hogy valójában mit akarsz, én a randikból következtettem, hogy mit és mikor lehet


amúgy a lányok is szeretnének szexelni, csak túl jólneveltek ahhoz, hogy előálljanak vele :D

2022. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak ez a szándékod akkor a pár üziváltás során nem árt tisztázni hogy nem komoly dolgot keresel csak dugni akarsz. Ha elmész bulizni valahova ott sem az első mondat után közlöd hogy hellóka megdugnálak, hanem kivárod a megfelelő alkalmat nem?
2022. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nálam az a legelső kérdés
2022. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszonlag az elején lehet ezt tisztázni, csak szépen kell lavírozni a kérdesek között.
2022. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
első nagyon jól leírta, ez a játszma része. NAGYON sok lány akarja ezt, de nem fogják elsőnek bevallani és ha te túl korán jössz vele, akkor elijeszted őket. Igazából legyen meg az összhang, a vicceskedés, és amikor jön tőle a kérdés, hogy te mit keresel, akkor írhatod, hogy még nem tudod, lesz ami lesz, nem akarsz semmit sem eldönteni, anélkül, hogy a másikat jobban megismered, blablabla. Inkább te kérdezz, nézd meg a reakcióját és aszerint válaszolj
2022. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Az őszinteség szerintem fontos! Ez a játszámázás csak annál jön be, aki nem tudja mit akar.

30N (Tinderezek is)

2022. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom alapjáraton fel kiválasztod hogy mit keresel és kint van a profilodon..
2022. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanezt tapasztalom en is, amit az 5os leirt. Amikor egybol kozlonm hogy nincsenek komoly szandekaim akkor a legtobben egybol offolnak. Ha a szex es es a tali csak kesobb kerul szoba miutan beszelgettunk és látják hogy nem vagyok paraszt es nem csak a sajat kielegules a celom akkor sokkal sokkal nyitottabbak.
2022. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell ajtóstól rontani a házba - vagyis nem kell a legelsőnek lennie, viszont érdemes hamar tisztázni, az úgy fair.
2022. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!