Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már többször álmodtam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször álmodtam, hogy xy-nal szexelek álmomban és jó, de személyesen nem érzem azt, hogy rá másznék, akkor most kívánom, vagy nem?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem volt még köztünk semmi és nem is tudom legyen-e.. De már többször álmodtam ezt

2022. júl. 20. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

egyértelmű. hogy nem.

az álmokból nem érdemes kiindulni. az agyad ilyenkor rendszerez egy csomó emléktöredéket, és egy sor valótlan kombót összeollóz belőlük.

2022. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Az egy dolog, hogy te nem vonzódsz az említett személyhez, de attól még a tudatalattidat izgathatja. Már ha az álmok a tudatalatti kivetülései miatt történnek úgy, ahogy.
2022. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha almodban vele vagy, akkor csak kivanod :)
2022. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 olyan nincs, hogy nem vonzódsz hozzá, de a tudatalattidat izgatja.

a vonzalmat 99 százalékban a tudatalatti hajtja. (nem tudod tudatosan eldönteni, hogy te márpedig vonzódni fogsz valakihez)

2022. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ébren nem érzel semmi ilyesmit, akkor nem, és foglalkozni sem érdemes vele. Viszont azt írod, nem tudod, legyen-e köztetek valami. Azért azt az ember biztosan tudja, ha nem akar semmit. Ha bizonytalan vagy, az inkább igen.

Velem is történt ilyen, többször álmodtam ezt egy ismerősről, akit a valóságban különösebben nem is kedvelek. De nekem nem volt kérdéses, hogy nem akarok tőle semmit.

2022. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én álmodtam már ez a testvéreimmel is, de ettől még nem vagyok rájuk izgulva, csak látod őket és ezért álmodsz velük...
2022. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!