Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex a legjobb dolog a világon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a legjobb dolog a világon? Sokan emiatt akarnak kapcsolatot és emiatt vannak csak rövid ideig egyedül?

Figyelt kérdés

Csomó lányról tudom hogy csak pár hónapig vannak csak egyedül, ők vajon a szex miatt akarnak ennyire barátot?


Én még szűz vagyok.


2022. júl. 20. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Csak akkor a legjobb dolog ha olyan kvalitásokkal rendelkezel amivel minőségi szexet lehet összehozni(pl nem mész el gyorsan, nincs mikropéniszed, van érzéked az egész dologhoz, stb). Lányként pedig nagyban a férfitól függ hogy jó lesz e
2022. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Imádok szexelni, szexmániás vagyok! 🫣 L
2022. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Én gondolkodtam már ezen , szerintem nem a legjobb.

De a jó dolgok két részre oszthatóak , intenzív és hosszan tartó.

Az intenzív pl nagyon nagyon gyorsan vezetni egy járművet. Nekem a motor, másoknak az autó.

Olyankor az élmény felette van a szex élményének, ami szintén intenzív.

A lassú pl a könyv olvasásban vagy filmben nagyon bevonódás és "flo" élmény.

Nekem a szex benne van az első tízben, de van amit sokkal kevesebbszer élek át és nagyobb élmény.

Pl ha épp nincs se hideg, se forróság, este van, csend. Felnézel az égre, és milliárdnyi fény ér, és minden problémád távolinak tűnik, pont mint azok a csillagok.

Persze lehet hogy nem ez az általános, de én így látom a dolgokat.

2022. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a szex az egyik legjobb dolog a világon! (ha lesz gyereked akkor majd megérted miért nem "a" legjobb)

Ettől még a nők nem a szex miatt akarnak kapcsolatot, hanem a kapcsolatért, a társért, a szerelemért. Ezeknek meg velejárója a szex. Aki csak dugópajtit akar az annak megfelelően keres, nem megy bele kapcsolatba ha csak dugni akar hanem közli előre mi a pálya.

2022. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!