Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én csak szexet akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én csak szexet akarok lánytól, de ő kapcsolatot, akkor mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Hagyni kéne az egészet?

Elmondtam neki, még nem volt köztük sok minden, de bele akar kezdeni.


2020. szept. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Inkább hagyd.

Ennek a végén ő leginkább csak sérülhet.

2020. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

El tudja dönteni.

Nekem is volt ilyen, elmondta a srác, hogy ő kapcsolatot nem akar, elfogadtam, benne voltam a dologban. Később lett kapcsolatom mással.

Nem sérültem a végén véletlen sem, mert tisztában voltam a helyzettel az elejétől fogva.

2020. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás, hogy nem hitegeted. Korrekten tisztázod hogy te csak szexet akarsz. Ha neki így is jó és belemegy, akkor egészségetekre, felnőttek vagytok.
2020. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Megközelítés kérdése. Mondhatod, hogy a csaj saját magáért felel, tehát nem a te dolgod megóvni őt a sérüléstől, meg azt is, hogy inkább nem élsz vissza a szeretetével, és keresel valaki olyat, akivel hasonlóak az igényeitek.

Azzal mindenesetre ne áltasd magad, hogy ez neki nem fog fájni hosszabb távon, mert hát "ő azt mondta, hogy így is akarja". Ő jelen helyzetben nem azt kapja/kapná, amire vágyik, hanem beéri/beérné kevesebbel, gondolván, hogy a semminél az is jobb. Ezzel azért nem árt mérlegelni.

2020. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ilyen lányoknak hiába mondja meg ôszintén az ember, hogy kizárólag csak szex kapcsolatot akar, az ilyenek továbbra is reménykednek, hogy hátha majd több lesz belôle.


Szerintem hagyd

2020. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Legjobb megoldás? Ha ketten két irányba mentek!
2020. szept. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!