Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet vonzó,70 èves nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet vonzó,70 èves nő?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Anyósod?
2022. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. júl. 21. 00:47
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Idősebb korosztálynak lehet. Ha kellően ápolt és szép ruhákban jár.


Nekem van egy 78 éves szomszédasszonyom. Elég érdekes kisugárzása van, mintha évtizedeket(!) letagadhatna. Nagyon pedáns, elegánsan jár.


De nem akarja férfival megosztani az életét, hiába kérdeztem. (Két felnőtt erősen középkorú gyereke van és négy unokája.)


Állítása szerint nagyon rossz házasságban tűrte az alkoholista férjét évtizedeken át és megfogadta: SOHA TÖBBET!


Azonkívül negatívan gondolkozik a világról. Mindig mindenki "becsap engem", nem hisz senkinek a családján kívül.


Inkább az a taszító ebben az életkorban, hogy túl sok mindent megélt már az ember és elfárad. Elfárad bízni, hinni a jövőben.

2022. júl. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Medveczky Ilonát azért meg…
2022. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szép, díszes urnában, biztosan ..
2022. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as Ilyeneket én is ismerek, vidéken van pár, és valahol igaza is van ha nyugodt életet akar, főleg ha, mivel nő, ez megadatott neki..
2022. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet vonzó,70 èves nő?"

Személyiséggel valamennyire esetleg, de nagyjából kb sehogy.

Ez már az az életkor, ahol annyira el van kopva a szervezet, a test, és sokszor a szellem is, hogy azt már szinte esélytelen kompenzálni. Persze ezt nem könnyű elfogadni, és különösen manapság a temérdek füllentés világában mindenki ezerrel hadakozik ellene, "szomszédasszonyom barátnője olyan tipp-topp, még nyolcvan felé is lefőz egy rosszabb harmincast", a kellemetlen igazság az, hogy egyszerűen nem arra vagyunk tervezve, hogy örök időkig erősek legyünk, és nem is arra, hogy az életük vége felé járó embereket szexuálisan vonzónak találjuk.

2022. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!