Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nálatok is van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok is van, hogy direkt nem akartok még elmenni?

Figyelt kérdés

Ahogy itt olvasom időnként a kérdéseket, a lányoknál sokszor inkább az a helyzet, hogy nehezebben tudnak elmenni.

Nálam viszont (sajnos?) inkább az van, hogy pillanatok alatt képes vagyok elmenni (csiklós orgazmus), masztinál is, nyalásnál is.. Akár 1-2 perc alatt, nyalásnál pl. még szinte bele sem kezd a srác a dologba..

Viszont észrevettem, hogy amikor ilyen hamar elmegyek, "kicsi" az orgazmusom, minél tovább húzom a dolgot, annál nagyobbat szól, így mostanában az a "gondom", hogy nem akarok még elmenni, csak nehéz megállni. (Az első orgazmus után amúgy általában még kívánom újra, 2-3. kört is, tehát nem az van, hogy akkor már nincs kedvem hozzá.)

Más lány is van így? Mit tesztek? Folyton megszakítjátok a dolgot?



2022. júl. 21. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ... aki többször el tud élvezni egymás után (multiorgazmus) hát az nem fogja magát vissza :) Aki csak 1x az szokott néha élvezkedni.
2022. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Régen sokszor visszafogtam, hogy tovább élvezhessem. Bár én nem megyek el hamar és az orgazmus is ugyanolyan
2022. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Van. Jó húzni.
2022. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Soha, de a párom ismer már annyira, hogy mikor jó nekem, hagyom az érzésnek, hogy spricceljen, igaz én többször is eltudok egymás után élvezni
2022. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nagyon sokszor van ilyen. Nekem sem kielégítő ha csak 5percem van rá. Sokszor akkor nem is kezdek inkabb neki. Imadom elhuzni es ugy a legvegen bumm...😅🙈

18/L

2022. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én néha akár hetekig is húzom, hogy ne élvezzek el, úgy, hogy közben egyfolytában izgatom magam, és, ha éppen van párom, őt is arra kérem, hogy ne engedjen kielégülni ilyenkor, akárhogy könyörgöm a pillanat hevében, akár fogjon le pár percre, ha be akarom fejezni a dolgot úgymond.


A legtöbb pasi imádja ezt a fajta kontrollt amúgy, főleg azok, akik aggódnak, hogy túl hamar tüzelnek, mert az ilyenkor kvázi elvárás. :)


Ha eleget húzom magam, mire végre elmehetek, olyan eufória fog el, hogy attól tartok, menten elvisz egy szívroham.


23/L

2023. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!