Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg férfit nem lehet elcsábí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfit nem lehet elcsábítani nőkênt?

Figyelt kérdés
Esélyem sincs rà? Úgy értem nem is tud szexuálisan sem megkívánni egy nőt?
2022. júl. 21. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Én kiváncsi lennék rá azért, még nem.volt rá példa


29F

2022. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem lehet max ha bisex
2022. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne, nem lenne meleg.
2022. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy kis segítség


Meleg férfi: csak a férfiakat kívánja. Egy férfi igen, de egy nő nem tudja elcsábítani. Másképp nem lenne meleg.


Biszek: mindkét fél felé táplálhat szexuális vonzalmat. Őt el tudja bárki csábítani, aki szexuálisan megmozgatja a fantáziáját.


Heteró: Őt is bármikor el tudja egy nő csábítani. Attól viszont egy jó időre lekonyul, ha egy férfi akarja ezt megtenni.

2022. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex srác vagyok, meleg baráti körrel. Kezdetben (még évekkel ezelőtt…) én is azt hittem, hogy a melegek néha azért csak-csak rápillantgatnak a nőkre, de nem, semmilyen szintű érdeklődésük nincs. Főleg ilyenkor nyáron tudnak vicces szituációk történni, mert én az utcán sétálva minden jól kinéző csajt megbámulok, van, hogy elég feltűnően, és a meleg barátom meg ugyanabba az irányba mozgatja a fejét, csak szegény nem tudja, miért fordítottam el a fejem. :D Felesleges náluk próbálkozni, max ha biszex a pasi. És bár nem tudom, mennyire tényező, de még abban az esetben is szem előtt kell tartanod, hogy nőként nem fogod tudni azt nyújtani, mint egy férfi, nem biztos, hogy hosszabb távon is beéri azzal.
2022. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy pnával engem konkrétan vallatni lehetne"


- Egy meleg haverom

2022. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha "atommeleg" akkor pont annyi esélyed van nála nőként mint egy melegnek a kőheterónál - semennyi. Akkor sanszos ha amúgy biszex, de többségében pasikkal van (Kinsey-skála).
2022. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Melegként válaszolok. A válasz: nem.

Számomra ahhoz, hogy valaki vonzó legyen szexuálisan alapvető kritériuma az, hogy természetes maszkulin adottságai legyenek (azaz férfi legyen)

Ugyebár egy nő meg egy férfi teljesen más fizikai adottságokkal rendelkezik. A nőknek homokóra formájú a teste, míg a férfiaknak trapéz, a nőknek nagyobb mellük van, a férfiak kisebb stb. A nemi szervek különbségéről meg nem is beszélek. Te meg nőként sosem fogsz rendelkezni olyan adottságokkal mint egy férfi, maximum ha tesztoszteront szedsz és átműtöd magad. Tehát nem, nem tudnék egy nőhöz vonzódni bárhogy is nézzen ki, mert a fentebb említett feminim adottságokat sosem fogom vonzónak látni. Attól persze elismerhetem, hogy ha szép egy nő de emögött nincsen semmiféle szexuális vonzódás, ez kb. olyan mint mikor egy kisállatra is rámondod, hogy szép vagy aranyos, de attól még nem kívánnád meg:D

2022. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én meleg srác vagyok és én a lányokat/nőket nehezebben tudom egymástól külsőre megkülönböztetni.

Az évek folyamán többször tévesztettem össze idegen lányt távolról olyan csajjal akit ismerek. A hetero ismerőseim meg ilyenkor mindig nevettek, mivel ők egyértelműen meg tudták állapítani hogy nem az adott lányt láttuk.

Meg az arcmemóriám is fejletlenebb a nők arcszerkezetére.

Jó, azért nem mondom hogy ez mindennapos dolog nálam, hogy lányokat/nőket tévesztek össze egymással, viszont néhányszor előfordult már, ellenben férfiaknál ilyen még nem volt. Két férfit szerintem csak akkor tudnék összetéveszteni ha ikrek testvérpárról van szó, két nő esetében viszont még csak rokonoknak sem kell lenniük hogy azonos személynek higyjem őket.


Szerintem ez amiatt van mert nem szoktam a nőket megbámulni, az ő vonásaikhoz kevésbé van a szemem hozzászokva. Emiatt arcra a nőket kevésbé tartom "változatosabbnak" mint a férfiakat. Mondjuk nem minden meleg férfi van ezzel így mint én de találkoztam már olyanokkal akik szintén így gondolták.

2022. okt. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!