Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg kellene próbálnom elcsábít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellene próbálnom elcsábítani ezt a férfit ha utána tuti, hogy megbánnám és undorodnék saját magamtól?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon vonz egy férfi akit amúgy csak látásból ismerek,de annyira ,hogy ilyet még sosem éreztem, egyszerűen ha meglátom elönt a forróság kis túlzással.

De nem tudom , hogy lehet ez mikor nem az esetem,vagyis a szeme az nagyon ott van,de egyébként egy eléggé nagyobb darab, ráadásul roma férfi.(rasszista vagyok, bunkó dolog de undorodok a romáktól minden téren)De ha őt meglátom rögtön elkap ez az érzés, hogy rávetném magam.Ha csak rá gondolok, már attól elszéggyellem magam, hogy nem vagyok normálisan.

Én vagyok 160 cm 60 kg , ő meg vagy 190cm,a hasa is nagy, és viselkedésre is különbözőek vagyunk.Elèg abszurd az egész.

Párkapcsolati téren nyilván kizárt, úgy nem is érdekel.Csak ez a durva szexuális vonzalom ami nek hagy nyugodni.


2022. júl. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát márpedig valami mégis vonz benne ha ennyire rá vagy gerjedve. Ott lapul a válasz a tudat alattidban de a távolból meg nem mondjuk mi az.

Neked kell eldöntened hogy az ambivalens vágyak mit érnek meg neked.

2022. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent megenni, amit eléd tesznek. Ha érzed, hogy nem jó, nem eszed meg, és elhiszed az ösztönödnek, hogy valamiért így van jól.
2022. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De milyen a szeme a sracnak, le tudnad pontosan irni? Ha ugyanezt a szemet meglatnad egy nem roma sracon, az is ennyore izgatna?
2022. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de az irasodbol nekem inkabb valami perverzio szurodik le meg valami sub eleterzes, nem vonzalom


en tuti nem gerjednek egy ilyen pasira, ahogy beszelsz rola.

szerintem ha mar most tudod, hogy undorodnal magadtol, inkabb hagyd a francba. nezd mar realisabban.. olvasd vissza ahogy beszelsz rola.


szexelni azzal szoktunk, akikert odavagyunk es legalabb az ismerkedes elejen "tokeletesnek" latjuk egy kicsit, nem ilyen megalazo undorito modon.. bocs de szerintem gondolkodj el ezen.

ápr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!