Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen csajt max megdugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen csajt max megdugni érdemes?

Figyelt kérdés

Én rendesen meg akartam volna őt ismerni még évekkel ezelőtt, de a flegmázott, meg talált barátot közben.

Aztán most kb 3 évvel később, amikor összefutottam vele mondta hogy szakított a barátjával és hogy találkozhatnánk.

Fura hogy évekig letojt most meg jó lennék. Nem tudom hogy ebből lehetne e normális kapcsolat.


2022. júl. 21. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
még azt se
2022. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Normális párkapcsolat?


Véleményem szerint ebből már mindenféleképpen nehéz lenne normális párkapcsolatot kialakítani. Gondolom nem esett jól, hogy flegma volt veled és, hogy talált mást. Most pedig, ha nincs ló akkor jó lehet a szamár is alapon találkozik veled. Lehet, hogy velem van a gond, de engem azért erősen feszélyezne, hogy csak egy talonban tartott B vagy C terv vagyok számára.


Persze az is benne van, hogy sokat változott és másabb lett a személyisége esetleg megkomolyodott és tényleg rájött, hogy talán meg akarna ismerni.


Én személy szerint nem találkoznék vele sem szexre sem pedig párkapcsolati céllal mert én nem hiszem, hogy túl tudnék lépni a sérelmeken. Persze kérdés, hogy téged hogyan érintett ez. Azt vedd figyelembe, hogy én nem vagyok túl jó ember, szóval lehet neked menne és az lenne a helyes.


Mindenesetre, ha úgy érzed, hogy nincs benned tüske vagy sértettség iránta és azt látod, hogy esetleg komolyodott a személyisége lehet megéri végülis adni a dolognak egy esélyt. Viszont, ha ezek nincsenek meg akkor feleslegesek.

2022. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Istenem... Ez most komolyan kérdés? Ha az idődet akarod vesztegetni és szívni egymás vérét, akkor hajrá! Vagy magadba is nezhetnel és rajönnél talán, hogy miért érzel kényszert arra, hogy hülyére pazarold az idődet.
2022. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Fejlődtél te is fejben? Amúgy lövésünk sincs mit akar a csaj, csak lelki szemetesládának használni, vagy átmeneti pasinak amíg egyenesbe jön vagy mi.

Mindenesetre én tuti nem hagynám ki, utána meg majd elválik 😂

2022. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha van benned némi büszkeség, elhajtod véres gec-ibe…
2022. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyunk egyformák, de én csakazért is megdugnám 😂 Helyrebillenti kicsit az ember lelki egyensúlyát. Az hogy kapcsolat lesz-e belőle meg a franc sem tudja előre.
2022. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Az egyetlen kérdés szerintem az, hogy mennyire tartod vonzónak. Ha nagyon, akkor adj neki, de komolyabb dologra ne számíts. Ha meg úgy érzed, hogy ki lehet hagyni, akkor hagyd ki.
2022. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg, használd ki az adott lehetőséget aztán dobd el. E fajta nő ezt érdemli. Érezze a törődést!
2022. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!