Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiábrándultatok a szexből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiábrándultatok a szexből, ha megvonta a házastársatok, élettársatok és elvette a magabiztosságotokat, miként kezdtetek új viszonyba, miként lehet ebből felállni?

Figyelt kérdés

Évek óta megvonta nejem a szexet, arra hivatkozva, neki nincs már rá igénye. Minden, de mindent megpróbáltam, ő viszont hajthatatlan. Idővel belefásultam és elment a kedvem az egésztől. Sajnos még maszturbálásnál is az jut eszembe, minek fantáziálni, ha a valóság pocsék.

Miként lehet új viszont kezdeni, hogy lehetnék megint magabiztos, férfias? Ördögi kör ez, hiszen ha nem vagyok eléggé jó fellépésű, akkor nem kellek a nőknek, viszont, pozitív megerősítés nélkül, miként lehetnék összeszedett?



2022. júl. 22. 00:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

végre egy fontos téma :DD amit érdemes is megbeszélni.. nem az hogy "sztetek 17 centi nagy??" meg ilyen faxságok naponta -.-


Sztem egy megfelelő társ ezen segíthet.. de am nekem még nem volt ilyenem.. alapvetően gondolom hogy erről nem tehet a társ.. ha a libidó megszűnik.. akkor ez ilyen :/ De a fantáziáról ne mondj le sztem.. vannak izgalmas filmek.. racionálisak is.. hajrá ;) nem vagy egyedül. Én meg a kapcsolatból égtem ki kicsit..de majdnem ugyanez. Attól még a női testet.. a szexuális dolgokat nem untam meg.

2023. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!