Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy valakit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakit a kezek látványa izgat?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, lábfétis létezik, de létezik-e ugyanez kézzel? Férfiről van szó, én vagyok a másik oldalon, és bár nagyon fiatal már nem vagyok, láttam egy-két dolgot, de olyannal még nem találkoztam, hogy valaki a kezekre bukjon. Köszönöm szépen!

2022. júl. 22. 08:25
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
90%
Létezik. Nàlam is.
2022. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Én pl. szeretem nagyon, azt nem mondom hogy felizgulok rá de az egyik bakancslistás vágyam egy szép női kézre ráverni. Hálás is lennék (!) érte 🙈
2022. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem nincs csúnya kezem, de különösebben nem látom szépnek. Emiatt is csodalkoztam eleinte, hogy ennyire kézfókuszú a dolog. Láb is, igen, de leginkább kéz. Köszönöm nektek, kedvesek vagytok, akkor már tudom, nincs egyedül ezzel a dologgal.
2022. júl. 22. 08:41
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Lány vagyok. Engem tud picit izgatni egy szép férfi kézfej.

De nincs fétisem, ne értsd félre.

2022. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
A fókusz azért problémàs. Marsi Anikó jó volt benne, de nem szabad eltúlozni...
2022. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Engem nagyon izgat ha eres a lány keze 😄 20F
2022. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Én megnézem a férfiak kezét is és ha szép a kézfeje, szép, hosszú ujjakkal, ápolt kéz, az nagyon vonzó. Azért mégis csak jobb érzés, ha egy szobor szépségű kéz simogat és nem egy rágott körmű, szőrös, tömzsi pracli.

De azért nem fétisem.

2022. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Én egy fogorvossal voltam így, nagyon megtetszett a keze, s utólag visszagondolva izgatott a tudat, hogy a számban nyúlkált.
2022. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Fétisnek nem mondom, de én is csak olyan nőkkel kezdek akinek szép keze van (visszafogott műköröm, vékony ujjak, finom bőr).
2022. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Nők esetében gyakori, hogy a férfi kezeket lecsekkolják először, és tetszenek is nekik, de nem úgy, mint a pasiknál a láb, azaz nem fétis szintjén.

Leginkább a nagy kezek, hosszú újak, amik bejönnek egy-egy nőnek.

2022. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!