Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli merev állapotom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli merev állapotom látványa hidegen hagyja a párom. Létezik bevált praktika figyelem felhívásra?

Figyelt kérdés

Olvastam, vannak rosszabb intim kapcsolatok nálunk, akiknél 30as éveikben már sex is alig van. Csak nehogy oda jussunk mi is, ettől félek.

Esküvőnk elött vagyunk, 7 éve vagyunk pár.

30f



2022. júl. 22. 06:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Engem is hidegen hagy a parom reggeli merevedese. Lassan ebredek es nem egybol a szex jar az agyamban.

8 eve vagyunk egyutt.

2022. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Szeretője van.

Nekem párom azért reagál, hogy ott ágaskodik a péniszem.

2022. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk is volt egy kisebb időszakom (2 hónap), amikor nem volt annyi kedvem a szexhez. Ugyanúgy esküvő elött voltunk. A férjemmel közösen visszahoztuk a nemi vágyamat. Egy dolog volt a kulcs: a változatos szex (egyszer petting, máskor erotikus masszázs, popsiszex stb). Azóta is naponta szexelünk.
2022. júl. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Lehet az a gond hogy erőtlen kis virsli látszatát kelti. Régebben elégedett volt a méreteddel?
2022. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Milyen gyakran szexeltek?
2022. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Létezik bevált praktika. Rejtsd el a merev péniszedet reggelente mondjuk a szomszéd asszonyba (ha tetszik és neki is tetszel).
2022. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondoljátok már,hogy ez önmagában minden nőt beindít.
2022. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nincs baj a teljesítményemmel, se mérettel. Működik. Heti 4-5együttlét.

A szomszéd asszony alternstiva nem jatszik, mert az összes szomszéd nyugger, 70-80éves :)


Igen, munka, reggel nem sex az első. Este meg fáradt az ember, arra is megvan a kifogás.

Néha annyival is beérném hogy megfogja, vegye észre hogy akcióra készen lennék.

Nem azonnali sex a lényeg mindig, csak közömbös ne legyen. Sokszor sokat jelent a figyelmesség, tapintatosság, és ezt ugye kölcsönösen.

Béke.

2022. júl. 22. 08:09
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az embereket... Nincs testiség, nincs sex, nincs semmi.

Reggel rohanok, mert elkések a munkából. Este fáradt vagyok. Mikor jut idő egymásra? A testiségre? Soha?

Én egész éjszaka bújok páromhoz, nyugalmi állapotban is rámarkolok, a férfiasságára. Nem kell szex, csak megnyugtat, hogy ott van. Van úgy, hogy úgy alszom el, hogy a fejem a hasán, a farka a kezembe. Mikor meg több a vágy jöhet a szeretkezés.

2022. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 NTBS ***** válasza:
100%
Igen. Beszélgess vele és hozd meg a kedvét.
2022. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!