Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozhatom ki a barátnőmb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatom ki a barátnőmből a könnyűvérű megcsalós szexmániást?

Figyelt kérdés
Velem most is szexmániás, de szeretném, ha megcsalna, minél többször minél többekkel.
2022. júl. 22. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát ez extra igénynek számít szerintem, szóval ha erre vágysz, le kell vele szépen ülnöd, és elmondani neki. A legtöbb párkapcsolatban ez megbocsáthatatlan, így honnan tudná, hogy ezt akarod, ha nem mondod neki?
2022. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Rövid sztori: 3 éve vagyunk együtt, 24 és 22 évesek vagyunk. Swingerclubba ha lesz időnk megyünk, de nem fűzök hozzá nagy reményeket.

Egy előző barátnőmmel összejött a hármas, de ő gangbanget is akart volna, csak nem volt elég megbízható pasi, a hármashoz is a lehjobb barátját vettük be.

Hogyan hozhatnám ki a mostani barátnőmből a vadmacskát, ha nem tudna engem sose megcsalni? Szexelni szeret, csak nem tudja elválasztani az érzelmeket a szextől, ami az én esetemben jó, de másoknál jobb lenne, ha ez menne neki.

2022. júl. 22. 09:32
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt tudja, hogy megengedtem neki, hogy szexeljen bárkivel, de ezzel a lehetőséggel nem él egyelőre.
2022. júl. 22. 09:33
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát akkor meg pont ez miatt. Ha megengeded, esetleg szereted is nézni, minek csalna meg?
2022. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Olvastam neten sok mindent, de eddig semmi sem vitt ehhez közelebb.

A túl szexi ruhákra azt mondja p*csás…

2022. júl. 22. 09:35
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor legyek hirtelen nagyon féltékeny?
2022. júl. 22. 09:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
alkalom szüli a tolvajt: egy baráti csevegés nálatok a harmadikkal, aki flörtöl előtted, hozzá ér ;)
2022. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, kiben bízhatnék meg ennyire, hogy megkérjem, próbálja ágyba vinni a barátnőmet
2022. júl. 22. 09:40
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Írj és tudok segíteni
2022. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg probáld finomabban megkozelíteni a dolgot. Hogy mit szolna, hogy hívnátok egy harmadik félt - férfit a háloszobába, és nem nyulna hozzátok, hanem csak nézne benneteket, esetleg magához nyulhatna. Igy egy kicsit megbarátkozik a dologgal, hogy van ott még valaki, viszont azért a kis ordog is ott lehet, hogy ha már ott a férfi, látja a farkát, lehet hogy megkívánja a dolgot és legalább kézzel hozzáér. Kezdetnek szerintem ez boven megteszi. Innen aztán már konnyu elrugaszkodni.
2022. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!