Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élet élvezete vagy könnyűvérűs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élet élvezete vagy könnyűvérűség? Mi az egyensúly?

Figyelt kérdés

Volt már 3.5 éves kapcsolatom kb. Fél éve egy fél éves is, de összességében sok időt töltök szingliként. Sok helyre járok, így voltak kapcsolatkezdemények, barátság extrákkal dolgok, egy-egy kaland is.


Szívesen megállapodnék már, viszont nem érzem, hogy mostanában ráakadnék a megfelelő emberre. Mivel a szex hiányozna és anélkül nem akarnék időt tölteni, tartok attól, hogy majd később az lesz a baj, hogy túl sok tapasztalatom van. Nem tudom, ebben hogy lehetnék egyensúlyra.


23/N


2022. máj. 10. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Az sosem baj ha sok tapasztalatod van.

Az élet élvezetét legjobb lenne egy emberrel megélni, szerintem mindenkinek ez lenne a célja.

Milyen korosztályú férfi mellett állapodnál meg?

2022. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Igazából szerintem amíg te konfortosnak érzed, meg persze vigyázol az egészségedre addig semmi gáz nincs vele. 23 évesen kevesen állapodnak meg. Én is ennyi idős vagyok, volt 4 éves kapcsolatom, több olyan szexkapcsolatom ami hónapokig tartott, meg nem egy randim. Egyik miatt se érzem magam rosszul, egyiket se bántam meg. Egyedül magamnak kell elszámolnom ezekkel, én meg úgy gondolom hogy minden döntésemet felelősen és józanul hoztam meg, tiszteletben tartva a saját meg a partnerem határait is.
2022. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Túl sok tapasztalat nincs. Minél több, annál jobb, azt meg úgyse tudja senki, hogy a tapasztalatodat egy partnerrel szerezted akivel 17 éves korod óta naponta kétszer szexelsz, vagy 150 pasival, minden buli után mással. Senkire nem tartozik hány párkapcsolatod volt és hány farok volt akinek a nevét se tudod. "Könnyűvérű..." Ilyet csak az irígyek mondanak, nem kell velük foglalkozni. Senkivel nem kell foglalkozni, senkinek nem tartozol elszámolással. Ennyike.

24L

2022. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek a hármassal. Meg kell élni mindent amit csak lehet. Ha akarod beszervezlek egy csoportos bulira, ha nem zavar a sok farok látványa! 😉

21L

2022. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

"Túl sok tapasztalat nincs. Minél több, annál jobb"

Ebben nem vagyok biztos, de nyilván attól függ, kit mi motivál hosszú távon. Ha téged az, hogy a szexualitásnak minél szélesebb palettáját minél több élvezettel tudd megélni a rövid időnk alatt, ami a rendelkezésünkre áll, vagy éppen az, hogy minél könnyebben adaptálódni tudj a jövőbeni partnere(id)hez, mert már annyiféle testet kiismertél, hogy nehezen tud meglepetés érni, ha egy újjal kerülsz szembe, akkor persze, tapasztalj annyit, amennyi jólesik. Viszont lehet, hogy emiatt később, amikor már neked is fix kapcsolat kialakítása lenne a célod, nehéz lesz olyan társat találnod, aki az ágyban számodra kielégítő teljesítményt tud nyújtani, annyira feltornázzák az igényeidet a korábbi tapasztalatok, mert hát a nagy számok törvénye alapján be-be fog csúszni közéjük kiemelkedően jó is. (És akkor most direkt nem olyan szentimentális "baromságokkal" jöttem, mint a szex érzelmi jelentőségének az elinflálódása, mert tudom, hogy ez a része lelkületfüggő.)


Kérdezőnek: ha csak az tart vissza, hogy egyesek könnyűvérűnek tartanának, ha megtudnák rólad, hogy mennyit/hány emberrel szexeltél, akkor nyugodtan vágj bele, senkinek a véleménye nem ér annyit, hogy amiatt másmilyen életet éljél, mint amilyet valójában szeretnél.

2022. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Baby az egyensúly az amit kialakítasz magadnak és amiben TE jól érzed magad. Semmiféle külső elvárásnak nem kell megfelelned. Saját magadnak élsz, vagy mások elvárásainak?

Ha egy kőprűd valláskárosult emberrel sodor össze a sors annak már az is prückös vagy hogy nem vagy már szűz. Ezzel együtt ismerek olyan párokat is ahol a feleségnek (bizony egy család) több partnere van egy héten mint neked eddig volt összesen (tud róla a férje, swingerekbe járnak rendszeresen).

Szóval, ha neked úgy esik jól akkor élj! (azért védekezni ne felejts el) A másik feled úgyis olyan emberben fogod megtalálni, aki elfogad olyannak amilyen te vagy. Ne akarj görcsösen megfelelni olyanoknak akik nem fogadnak el saját magadnak és képet kellene lefestened előttük.

2022. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A lenyeg, hogy ne eszetlenul csinald fuvel faval. Vedekezz mindig es azert valamennyire ismerd is a partnert es legyel magadnal.

Azt meg hogy mennyi tapasztalatod van pontosan soha senkinek sem kell tudnia.

2022. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dregor ***** válasza:
Annyit szexel amennyit akarsz és annyi partnerrel, amennyivel akarsz. Engem egyáltalán nem érdekel a másik múltja ilyen téren.
2022. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

A legjobb az lenne nőnek, férfinek egyaránt ha rizikó nélkül kufircolhatnának bárkivel egy jót!

A monogámia erőltetett dolog.

Az ősközösségben nem hiszem, hogy nagyon visszafogták magukat az ősemberek.

2022. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4!


Te meg egy irtózatosan nagy kamu vagy.

2023. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!