Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen nem csókolóztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen nem csókolóztam megéri elmenni prostihoz?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egyszerűen átnéznek rajtam a nők, észre se vesznek pedig már 10 éve próbálkozok. El tudok velük beszélgetni, de levegőnek néznek, nem akarnak tőlem semmit. Úgy érzem 5-10 év múlva se fog változni a helyzet.


5 éve még tudtam beszélgetni a lányokkal, ma már érzem ez se fog összejönni, volt osztálytársam nagy része már házas, többnél már gyerek is van. Az a gond amúgy jófiú vagyok, és így semmi esélyem. Esetleg azért kérdezem egy két aktus után jobban kijönnék velük?



2022. júl. 23. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Én sem vagyok rosszfiú mégis van barátnőm.

Ha más opció nincsen akkor oké de amúgy én soha nem voltam híve ennek

2022. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Ha nincs ló, megteszi a szamár is.

Nézd a jó oldalát is! Összességében még lehet, hogy olcsóbban is kijössz belőle és legalább garantáltan azt kapod, amire befizetsz. (Nincs feleslegesen kidobott pénz.)

2022. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Már rég el kellett volna menned.

De egyet jegyezz meg: csajozni nem fogsz megtanulni attól, hogy prostihoz mész. Viszont valamivel nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb leszel, hiszen már nem leszel annyira befeszülve attól, hogy nincs tapasztalatod. Ez előrelépés lesz, de önmagában nem elég, attól még meg kell tanulnod, hogyan kell meghódítani egy nőt.

2022. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy elmesz prostihoz utánna nem fog változni a dolog.
2022. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem protival fogsz megtanulni csókolozno
2022. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Egyértelmű, hogy túl csúnya vagy ahhoz, hogy másképp nőhöz juss.
2022. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Én ajánlom, hogy menj el egy prostihoz! Hol élsz? Esetleg tudok ajánlani nőt!
2022. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Prostival ne csókolózz
2022. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
A prostik által nyújtott szolgáltatásnak nem része a csókolózás. Azt még ők is személyes szimpátia esetére tartogatják a futtatóiknak.
2022. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Fujj.... sosem.
2022. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!