Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Hölgyek! Amazonok! ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hölgyek! Amazonok! Az ismerkedés melyik stádiumában mondanátok el a (leendő) partnereteknek, hogy egy adott dolgot nagyon nem vagy - épp ellenkezőleg - nagyon szerettek a szexben?

Figyelt kérdés

És ugyanez a partnerre vonatkozóan: Mikor mondja el nektek?


Hogy a magam példáján szemléltessem:

Imádok nyalni. Ez számomra esszenciális. Ha olyan nővel hoz össze Ámor nyala, aki ezt nem vagy csak nyomokban szereti vagy éppenséggel csak hagyja, mert tudja, hogy szeretem, vagy még durvább, ha eljátsza, annak nem lesz jó vége hosszú távon. A gond ott van, hogy ha közben (nagyon) megkedveljük egymást és talán még érzelmek is kialakulnak az egyik vagy tán mindkét fél részéről.


A nyalás persze behelyettesíthető ízlés szerint bármilyen más szexi tevékenységgel.


Van-e számotokra a szexnek olyan része, ami nélkül számotokra nem működik/működhet?


Kort is írjatok, légy szíves!


ISMÉTLÉS: A kérdés hölgyeknek szól. :)



2022. júl. 23. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, férfi vagyok, de azért erre nem nehéz válaszolni. Gondolom akkor, amikor lefekszik veled. Akár az első alkalommal, vagy amikor úgy alakul a helyzet, de most komolyan, hogyan lenne másképp életszerű. Az első randin egy kávé mellett?


Más: ha komolyan megszeretsz egy nőt, nem az lesz a központi kérdés, hogy nyalhatod, vagy mást szeret. Egyszerűen csak örömet akarsz neki szerezni - legalábbis remélem.

2022. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Meowka ***** válasza:
89%

Hát... Én pl még chatelési fázisban szeretem kiteríteni a kártyáimat ebbe. Pl nagyon submissive vagyok, szóval nekem egy dom kell, de ha az élet egy sub férfival hozna össze, és ez kiderülne a chatelésbe már, akkor ott abba is hagynám a vele való ismerkedést mert tudom, hogy nem menne a szex vele úgy.

22L

2022. júl. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez ember függő
2022. júl. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
A beszélgetés elején,hogy minél előbb kiderüljön összeillünk-e.
2022. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

A puding próbája az evés.

A szex próbája a dugás.

Legyünk túl rajta, aztán minősíthetünk.

2022. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Már a chatelésnél elő szokott jönni ez a téma, kinek mi a tabu, mi az amit szeret, mi az amit ki szeretne próbálni...

41N

2022. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
@2 Így van, valóban örömet akarok neki szerezni. Gyakorlatilag bármilyen módon. De nálam a nyalás akkor is vízválasztó. :)
2022. júl. 24. 11:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a koromnál fogva már a legelején szeretem tisztázni, ha tudom, hogy ebből ágyjelenet lesz. Vagy az első ágyjelenet után, amit úgyszintén nem szeretek sokáig húzni. 33N
2022. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Mélytorok, torok dugás, fojtogatás, pofozás, s.ggből szájba. Ezek nélkül nem kapcsolat a kapcsolat.


kor

2022. júl. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9


Szia:)

Van most társad az ágyjelenetekhez? :P

2022. júl. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!