Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Hölgyek! Amazonok! ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hölgyek! Amazonok! Az ismerkedés melyik stádiumában mondanátok el a (leendő) partnereteknek, hogy egy adott dolgot nagyon nem vagy - épp ellenkezőleg - nagyon szerettek a szexben?

Figyelt kérdés

És ugyanez a partnerre vonatkozóan: Mikor mondja el nektek?


Hogy a magam példáján szemléltessem:

Imádok nyalni. Ez számomra esszenciális. Ha olyan nővel hoz össze Ámor nyala, aki ezt nem vagy csak nyomokban szereti vagy éppenséggel csak hagyja, mert tudja, hogy szeretem, vagy még durvább, ha eljátsza, annak nem lesz jó vége hosszú távon. A gond ott van, hogy ha közben (nagyon) megkedveljük egymást és talán még érzelmek is kialakulnak az egyik vagy tán mindkét fél részéről.


A nyalás persze behelyettesíthető ízlés szerint bármilyen más szexi tevékenységgel.


Van-e számotokra a szexnek olyan része, ami nélkül számotokra nem működik/működhet?


Kort is írjatok, légy szíves!


ISMÉTLÉS: A kérdés hölgyeknek szól. :)



2022. júl. 23. 23:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

@9 És ezt milyen módon közlöd? :))


Én pl. imádom/imádnám, ha ki vannak mondva a dolgok, nem pedig virágnyelven, utalásokkal tűzdelve s gondolatolvasást remélve történik ilyesmi.

2022. júl. 31. 00:45
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én minden fontos témát szeretek előre közölni. Legyen az gyerek, karrier vagy szex témakörben (vagy egyéb). Ha valaki túlzottan mimóza saját maga alatt vágja a fát. Én pl. nem szeretem az anált, szóval nem fogok egy olyan férfival összejönni, aki él-hal érte.


- B. 23.

2022. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Engem nőként kifejezetten lelomboznak a nyalóbajnokok, főleg, ha már akkor is ezzel jönnek, amikor még nem történt semmi.
2022. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
@13 Miből gondolod, hogy bajnok? :)
2022. aug. 8. 10:01
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

Minden nőnek ilyen férfit kívánok, mint te :D


Amúgy kissé nehéz kérdés, nagyon megválogatom, hogy kivel jutok el a szexig, előtte szeretek beszélgetni róla, hogy ki mit szeret, mert ha már ott kiderül, hogy nem passzolunk akkor minek erőltessük fölöslegesen? Viszont általában ha erre a témára terelődik a szó, nehéz témát váltani, de legalább ebből is lehet tudni, hogy kuka, mert nem akar komolyat csak szexelni🤷🏻‍♀️ de szerintem nem jó ötlet csak úgy belecsapni a levesbe. Előtte azért talizni kell párszor csak úgy, randizgatni és ha egymásra vagyunk hangolva akkor mehet :)

2022. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Első randin megbeszéltük, h én még nem feküdtem le senkivel. A srác tiszteletben tartja, és igazából jó ezekről teljesen őszintén beszélni, mert fel tudok/tudunk készülni bármire. És nem ijedtem meg, amikor már az első randin ezeket a témákat boncolgattuk, persze csak finoman. Most már 1,5 hónapja randizunk, és egyre jobban belemegyünk a témába, tök nyíltan. 😊
2022. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
@16 ❤️ Sok sikert nektek!!
2022. aug. 14. 15:55
 18/18 anonim válasza:
16-os vagyok, köszönöm szépen, remélem jól akalunak hosszútávon is a dolgok! ❤️
2022. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!