Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltitkolta hogy biszexuális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkolta hogy biszexuális, és nem hagyott nekem választási lehetőséget? Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel, amit bennem okozott?

Figyelt kérdés
A férfi, akivel 2 évet voltam (nem éltünk együtt) eltitkolta előlem hogy biszexuális. Ha tudom hogy az, nem jöttem volna össze vele, nem szexeltem volna vele, nem akartam volna kapcsolatot vele. Felőlem nyugodtam mondhattok homo vagy bifóbnak, egyik sem vagyok, felőlem azt csinálnak amit akarnak, de én nem akartam volna biszex férfit kapcsolatra, és szexet sem vele. Vannak nők akiket nem zavar ha a férfi biszex, és volt is már férfiakkal, engem viszont igen. Ha elmo dta volna hogy az, ha nem titkolózik, akkor lett volna lehetőségem nemet mondani a kapcsolatra, de így becsapva érzem magam, és megvezetve is. Értem én hogy egyenlő jogokat akarnak, igazuk is van, de akkor előttem miért titkolózott? Az esélyegyenlőtlen volt, mert nem tudtam róla. Úgy derült ki hogy az, hogy feltűnt amikor férfi társaságban megváltozott. A lábait nőiesen keresztbe tette, a hangszíne, minden megváltozott. Amikor már az is feltűnt, hogy a Prideért rajong, hogy a coming outolt hírességeket imádja, és hogy mellettem nőket és férfiakat is bolondít, akkor leültem vele, és megkérdeztem megcsalt-e, vagy hogy nincs-e vonzódása férfiak felé is. Tagadta. Azt mondta mit képzelek róla, és engem kezdett hibáztatni. Még nekem lett bűntudatom, hogy biztos képzelem ezt az egészet. Aztán megkérdeztem, miért van az hogy a szexben ami egyszer jó, az legközelebb nem, és sosem tudhatom hogy ami ezelőtt jó volt, az legközelebb is az lesz-e neki, vagy fordítva. A szexben is kiszámíthatatlan, labilis volt. Aztán elkezdett nagyon durván semmibe venni, pedig semmi rosszat nem tettem vagy mondtam. Eltűnt hirtelen, majd amikor előkerült, azt mondta igazam volt, ő a férfiakat is szereti, és hogy mellettem szexelt férfiakkal csoportszexben, és hogy mellettem párhuzamosan egy biszex nővel is kialakított kapcsolatot. Majd megmondta, nem tud tovább színlelni, ő nem szereti a csak heteró nőket. Neki vagy meleg férfi kell, vagy biszex nő, de a heteró nőkkel nem tud mit kezdeni. Teljesen padlóra kerültem. Szakítottam. Ha tudom hogy biszex, ha az elején elmondja, akkor mivel nekem meg biszex férfi nem kell, nem pazaroltam volna el 2 évet a vele való kapcsolatra. Lényegében akaratom azaz szabad választási jogomat semmibe véve átgázolt rajtam 2 éven keresztül. Szexuális önbizalmam kb nullára tette, ő pedig most vígan éli életét biszex nőkkel és meleg férfiakkal. Nagyon megalázva érzem magam szexuálisan is, emberként is, és nőként is. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?
2022. júl. 24. 17:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9-es amúgy te mit szólnál hozzá ha összejönnél vkivel akit nőnek ismersz meg, de aztán kiderül hogy hopp pöcse van a menyasszonynak? Akkor is ilyen lazán vennéd, hogy semmibe vették a te szabad választáshoz való jogod?
2022. júl. 24. 18:29
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

Még mindig nem érted. Másnak is hazudtak már. Nekem pl azt, hogy egyedülálló. Én is írhattam volna ki kérdést, hogy miért nem tudta elmondani, akkor eldönthettem volna, hogy akarok-e így kapcsolatot. Nem tettem.

Ez semmivel nem másabb. Úgy csinálsz, mintha valami hű, de nagy botrány történt volna. Kihasználtak. Na bumm. Lépj tvább. Nem te vagy az első. Nem az utolsó. És következő kapcsolatodbais előfordulhat. Szinte lehetetlen elkerülni. Úgyhogy neked kell megtanulni feldolgozni a csalódásaid.

2022. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

Tuti az az új generációs vagy, akik már azt hiszik, hogy nekik minden jár, és mindenhez joguk van. Plusz a saját boldogságukért is más a felelős.

Jó tanácsként írom, hogy a saját önértékelésed ne egy x pasitól, vagy bárkitől függjön. Különben egész életedben csak szenvedni fogsz.

2022. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13-as, egyrészt elmúltam 35, másrészt ezek szerint ha téged egy nőnek beöltözött ff verne át, gondolom akkor azt sem vennéd zokon. Úgy állítják be egyesek, mintha egy heterónak kötelessége lenne bármikyen identutásúval lenni, mert ha nem teszi akkor homofób bifób és egyebek.

12-es: nyilván voltak csalódasaim, de olyan hogy valaki a szexuális orientációját titkolja el, és lényegében azért csal meg mert heteró vagyok, na olyan még nem volt. Ha veled történt ilyen, akkor megköszönném ha elmondanád hogyan jutottál túl ezen. Amennyiben nem, akkor fogalmad sincs arról, hogy ez a helyzet mit okoz.

2022. júl. 24. 19:54
 15/21 anonim ***** válasza:
34%
Ennyi eszed volt hogy 2 év alatt nem tudtad megismerni? Hát gratulálni tudok csak. Emberismeretből - 1 alá!! Rád felügyelni kéne még mert egymagadban nem leszel meg az már biztos!!
2022. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%
13, és nő vagyok, pont ezért írtam, hogy nehogy már egy ilyen görény pasi miatt törj össze. De látom te csak picsogni akarsz itt. 15-ösnek igaza van. Nem vagy életrevaló.
2022. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Na ezt most fejezd be! Nem én titkolóztam, és nálam egy kapcsolat nem abból áll, hogy gyanakodjak, a másik megcsal-e vagy sem, vagy most már hogy heteró-e vagy sem. Ha neked ebből áll egy kapcsolat, nem pedig a bizalomból, az a te dolgod.
2022. júl. 24. 20:01
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok életrevaló! Amindenit. Tehát akkor lesz bárki életrevaló, ha nagy ívben tesz arra, hogy a másik eltitkolta a szexuális orientációját. Értem. Viszont bocsánat de én ezzel nem tudok azonosulni.
2022. júl. 24. 20:02
 19/21 anonim ***** válasza:
46%

." Úgy állítják be egyesek, mintha egy heterónak kötelessége lenne bármikyen identutásúval lenni"

Nem volt kedvem ötelességed. Megtudtad, szakítottál.

Fejezd abba a drámázást, mert cinkes kezd lenni!


Mások is tucatjával éltek/élnek át csalódásokat. Nagyobbakat mint te.

Csak te ezt valmi extrém különlegesnek meg hu denemtom minek tartod. És pont azért. Igen. Mert homofób vagy.

Különben nem nagyobb csalódás m1int pldául a nó ak1inek férje volt, csak elfelejtett szólni, vagy házas férfi aki a munkatársnőjével hetyegett a welnesben, miközben az asszony otthon a 2 gyerekkel vergődött.

2022. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Megtudtad szakítottál. Aha. Hogyan és mikor tudtam meg?

Még mindig idekevered a homofóbiát! Ezt az esetet miért tartod homofóbiának? Indokold meg légyszives!

2022. júl. 24. 20:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!