Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak, titeket mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak, titeket mi izgat, ha mit csinálhattok egy szub kezdő nővel??? Izgat ha kínozhatjátok orgazmus kontrollal? Van olyan dom is, aki csak nyal, ujjaz, nem üti a nőt, és ennyi kielégiti??? Hogy elégül ki, férfi dugáa nélkül?

Figyelt kérdés
Mindenkit más izgat. Kíváncsiságból kérdezem. Van olyan akit izgat az, amit csinál a nővel, de nem veszi elő a farkát?

2022. júl. 24. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan is.
2022. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem vannak erre megfelelő módszereim.
2022. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Én switch vagyok. De dom oldalon pont ez izgat leginkább. Jól felizgatni a csajt, de nem hagyni elélvezni:) nyalni és amikor már úgy liheg, h másodpercek kérdése, akkor hirtelen "Nézünk egy jó filmet? Persze h nézünk"🤣
2022. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Dominánsként megdugom mindenképpen a nőt. Nem okozok fizikai fájdalmat, csak egyszerűen használom, mint egy tárgyat. Éreztetem vele, hogy megtiszteltetés neki, hogy megujjazom, vagy kinyalom (mivel imádok nyalni, így megteszem, de úgy, hogy úgy érezze, mintha egy eldobható tárgy lenne)

Nem mindig szoktam kielégíteni, mert végülis te sem szoktál törődni a borotváddal például, igaz? De ha elmegy hosszú órák után esetleg napok után éhesen úgy döntök, hogy megérdemli, akkor mindent beleadok. És ilyenkor ez egyfajta drogkent hat, mert sokáig tart utána az észhez terese. Nem szabad túl sokszor kielégíteni, mert megunja, cserébe éreztetni, hogy használva van.

Persze bilincs az van, vagy kikotozes ilyesmik, de fájdalmat nem okozok, az engem nem vonz egyáltalán.

2022. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2%
felholtra kuratom a haverjaimmal
2022. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

2-es,mire??


4-es,köszönöm a hosszú, kielégitő választ. Azta, momdjuk az kemény lehet amikor vkit kikötve élveztetnek vagy dugnak meg. Ezt a legelső alkalomnál is már beveted? A kötözést? Vagy, azért megszoktál ismerkedni a partnereddel?

2022. júl. 24. 18:35
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
6# ha a nő szub, akkor előre megbeszélek vele mindent, hogy mit meddig lehet. De amúgy mindenkivel megbeszélek mindent, hogy tudjam, nem vagyok én vadállat 😅😅 annyira 😂😂
2022. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na király. :) jó látni, h tényleg vannak ilyen domok is. Nem csak a durr bele. :D
2022. júl. 24. 18:51
 9/23 anonim ***** válasza:
20%
Igen, engem egy teljesen szexmentes dolog vonz nagyon, amit nővel csinálhatok.
2022. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A durr bele "domok" Nem domok!!! Szégyen és gyalázat! Ezért menekül sok nő! Vagy akit már megfélemlítettek ezek az amatőr csak dugni akaró, ki ha én nem fszprsztk!
2022. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!