Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor előzetes letartóztatásb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor előzetes letartóztatásban voltál és ellentétes nemű bv-s, vagy rendőr bilincselt meg, gondoltál arra, hogy ott és akkor a bilincs szexuális segédeszköz is lehetne?

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
te azért úgy nagyjából elég súlyos eset vagy :D
2022. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Biztos jó sok itteni hozzászóló volt már előzetes letartóztatásban és egy igazi reprezentatív felmérést fogsz kapni.
2022. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellentétes nemű bv-s nem nagyon fog megbilincselni csak szólok. Ha már bevittek akkor jobban aggódik az őrizetes azért hogy mennyit fog kapni a "balhéért" ami miatt begyűjtötték.
2022. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Eleinte nem, mert be vagy sz@rva nagyon, de ahogy telnek a hetek, hónapok és ráadásul a rendőrségi ügygazdád, illetve az ügyvéded két szuperszexi nő (akik ráadásul felsorakoztatják az összes "fétisedet"), akkor eszedbe jut a szex, amikor ott ülsz előttük a kihallgató szobában bilincsben, nyomorultul, alárendelve, minden szempontból kiszolgáltatva.

Engem valamilyen szinten felizgatott az is, amikor a "nyomozóm" (ügy előadó) kivitt a bv-ből a rendőrségre kihallgatásokra jó párszor és olyankor ő rakta rám a bilincset még a bv folyosóján és "sétáltatott" pórázon. (Még az utcán is.)

Annak tényleg nincs túl sok esélye, hogy női bv-s bilincseljen férfi rabot, viszont fordítva esélyesebb. (Nem a ruházat átvizsgálásról beszélek, hanem a bilincs(ek) tényleges felrakásáról.)

2022. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Hetente vagyok előzetesben. Sok tapasztalatom van. 25L
2022. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5!

Az meg hogy lehet?

2022. aug. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Ellentétes nemű bv-s nem tehet ilyet, ez szabályellenes. Mesedélután.
2023. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-ra csak tipp: esetleg @5 az lehet, aki minden tüntin ott van és még a balhékban is mindig részt vesz :) na úgy el lehet ezt érni
2023. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5# vagyok. Ironia volt. Nem vagyok tünti majom
2023. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!