Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zajlik egy BDSM domina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy BDSM domina szeánsz (részletek lejjebb)?

Figyelt kérdés
A barátomat és engem érdekel a BDSM és medical fetish (persze csak visszafogottan) pl.: "doktorosdit" szeretnénk játszani, ő lenne a páciens, én pedig a dokinő / asszisztens, csak sajnos nincs semmi elképzelésünk a "forgatókönyvet illetően", hogy mit és milyen sorrendben csináljak vele (tűket, dilátort, egyéb veszélyes eszközöket semmiféleképpen NEM szeretnénk használni). A BDSM szeánsszal kapcsolatban sincs konkrét ötletünk, a barátom lenne a szub (kis paskolás kötözés stb), de kéne hozzá valami „kerettörténet” Ha van jó ötleted, élményed kérlek, írjad le, kösz!

2022. júl. 25. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgassatok szextörténeteket az smpixie-n, ott találtok hasonló történeteket amiből a "kerettörténetet" ki tudjátok találni.
2022. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is erotikus történetek olvasását javaslom, mondjuk sm-en elég sok marhaság is van, szerintem jobban jártok angol nyelvű oldalak böngészésével. De ha ez az első alkalom, akkor nem is kell túlbonyolítani, meg aztán improvizálni is lehet bőven.
2022. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!