Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti mérgesek lennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mérgesek lennétek, ha a barátnőtöknek az első szexnél nem lenne orgazmusa? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Persze azért mindent megtenne hogy nektek jó legyen, de ő nem élvezne el…

Lefeküdnétek még vele, vagy ennyi?

Előre köszönöm a válaszokat! 19L😅



2022. júl. 27. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ettől ez még "buta kérdés". És ha találsz valakit, aki úgy viselkedik mint az általad említett, és mégis együtt élsz vele, nos, arra megint nem tudok mást mondani...
2022. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha masztizol (ha szoktál) akkor volt már?
2022. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11. Senkinek nincs a homlokára írva, hogy segggfej, és jós sem vagyok. Nem tudtam előre nyilván. Honnan szedted hogy vele éltem? És soha nem éltem vele együtt. A kapcsolat is csak 3 hónap volt, mert pont azok miatt amiket írtam, otthagytam.


Kérdező: nekem 24 évesen lett először orgazmusom, 5 év szexuális élet és 6 partner után, a 7.- el. Végül ő lett a férjem😊 ne aggódj, ha megtalálod a hozzád valót, meglesz az orgazmus is, ne görcsölj rá erre.

2022. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nos... kb pont a te korodban voltam, mikor összejöttünk egy lánnyal, akinél volt egy kis mentális blokk meg fizikai önismerethiány, és nem tudott elmenni. Mindent bevetettem, sokat voltunk együtt intim módon, szex nélkül, felszabadítottam benne a lelki energiákat és a szabadságvágyat. Megismertettem vele, hogy én hogyan látom őt a saját szememmel, hogy milyen vonzó a számomra, stb. Végül úgy fél év után egyszer csak elélvezett, kissé spiccesen. De amúgy őszinte leszek, én nem annyira élveztem vele a szexet, bár mérges vagy ideges sohasem voltam. Inkább csak nem voltunk egy hullámhosszon.


De amúgy elsőre ez nem várható el.

2022. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Először is meg kell ismerned a saját tested, tudnod kell mi a jó Neked...azután tudod csak a párod tudtára adni, irányítani Őt. De, ha azt tapasztalod, hogy nem ért meg, durva, vagy megalázó a partnered...azonnal hagyd el!

🙂

2022. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!