Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti mérgesek lennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mérgesek lennétek, ha a barátnőtöknek az első szexnél nem lenne orgazmusa? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Persze azért mindent megtenne hogy nektek jó legyen, de ő nem élvezne el…

Lefeküdnétek még vele, vagy ennyi?

Előre köszönöm a válaszokat! 19L😅



2022. júl. 27. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nyilván, nem törvényszerű, hogy első alkalommal el kell élveznie, még férfiként se megy ez mindig egyáltalán.
2022. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki emiatt mérges lesz az elég egyszerű... :D Eleve nem olyan könnyű nőként orgazmust átélni, nekem 4 emberrel volt szexuális kapcsolatom, ebből kettőnél volt csak orgazmusom, ott se elsőre, és ott se mindig. Össze kell csiszolódni, meg kell ismerni a másik testét, kommunikálni kell a dolgokról stb. És mindez együtt nagyon nem egy alkalom. Ezen kívül sok múlik a férfi technikáján is, szóval nehogy már ő sértődjön meg lol.
2022. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Dehogy haragudnék!

Valószínűleg megpróbálnálak ügyesen kinyalni, ha csak én élveztem el az aktus során.

2022. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem de nyalnam amig lenne :P
2022. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Friss kapcsolatban 4szer szexeltünk, nekem (24n) egyszer sem volt orgazmusom. Nem adjuk fel, nekem kell fejben helyrejönni, meg a páromnak a testem jobban megismerni
2022. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dehogy lennék mérges, sem a helyzetre sem a lányra. Egy kicsit össze kell csiszolódni, próbálkozni, folytatni, beszélni róla. A legelső alkalommal valószínű hogy senkinek nem lesz huszonhat orgazmusa. Legalábbis ritka az ilyen :)
2022. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég buta az aki ezért mérges. Akkor pláne ha képes ezért a nőt hibáztatni.

7 férfival voltam életem során, köztük egy volt ( van a mai napig is), akivel orgazmust élek át, ma már 12 éves a kapcsolatunk, és ő a férjem.:)

Nőknél ez nem feltétlen annyira egyszerű.

36/N

2022. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Az a nő, akinek egyáltalán megfordul a fejében az, hogy emiatt elhagyom vagy mérges leszek, nos, ez annyira kiábrándító, hogy lehet, emiatt hagynám ott a francba, amíg nem késő. Mennyire kell már ostobának lenni ehhez?

Le fogtok pontozni, tudom, de ez egy annyira buta kérdés, hogy valószínűleg két percnél tovább nem tudnám a kérdés feltevőjét elviselni.

2022. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8. Miért lenne buta kérdés? Nekem pl volt olyan pasim (már ex) aki mindig morgott emiatt, és igen, sokszor engem hibáztatott. Hogy biztos más pasiktól élvezek el, vagy jobban szeretem magamnak csinálni és akkor bezzeg élvezek, meg ilyenek.

Azt gondolta direkt visszatartom, hogy megalázzam azzal, hogy gyenge az ágyban. Egyik se volt igaz, + akkoriban még egyáltalán nem volt orgazmusom, magamnak sem tudtam elérni. Ahogy 6 másik pasival sem sikerült, csak a 7.-el, akivel azóta is együtt vagyunk

2022. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

És ha esetleg később sem jön össze?

Őszintén sosem volt még orgazmusom, vagy olyan hogy úgy tényleg élveztem volna a szexet, azért húzom a lefekvést mert félek hogy ha vele sem sikerül, akkor már teljesen reménytelen a dolog… És annál megalázóbb mint hogy sehogy sem jön össze csak az lenne, ha ő is látja a csalódottságom…

2022. júl. 27. 17:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!