Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért pakoljátok ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért pakoljátok ki a melleiteket?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan kifogásokat is hogy mert így kényelmesebb stb. Szóval amíg a felsőtök széle nem súrolja a bimbóudvart addig nem kényelmes?


Őszinte válaszokat szeretnék hallani.



2022. júl. 28. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Mert szeretem ha a férfiak megnézik.
Mert versengeni akarok a többi nővel.
A férfiak, és a nők tekintete miatt egyaránt.
Mert így kényelmes, és kész.
Férfi vagyok.
39 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Olyan opció, miért nincs hogy azért, mert tetszik, és nőiesebbnek érzi magát úgy?:D
2022. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%
Mert igy keszulnek a nyari felsok?
2022. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg úgy kenyelmes ilyen melegben. Meg nem én akarok lenni a weirdo girl a kolleganőm mellett.
2022. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
79%

Nagy mellem van, sokszor akkor is kint van, ha nem akarom.

Nem kérek privátot.

2022. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
68%

Kényelmes, látványos.

Miért ne?

Nekem is nagyok vannak, egyáltalán nem szégyellem őket.

(én sem kérek privátot)

2022. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

#3 Mi férfiak nem halunk bele még nyáron se ha a nyakunkig ér a felsőnk. Akkor ti miért? Nem baj ha látszik a dekoltázs, de miért kell a dudákat is kirakni?


Nagy különbség van a kettő között, de sokan mégis a másodikat választják egyértelmű okok miatt.


[link]


[link]

2022. júl. 28. 17:03
 7/39 anonim ***** válasza:
50%
6 Ne mondj mar hulyeseget, a ferfiak sokszor konkretan polo nelkul vannak nyaron.
2022. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

A másodiknál ami mélyen dekoltált nem mutatja a kèpet. Itt van mégegyszer.


[link]

2022. júl. 28. 17:07
 9/39 A kérdező kommentje:
#7 Ezt a kettőt hogy lehet összehasonlítani? A női mell a szexualitás szimbóluma. Láthatod hogy van olyan felső is amiben nincs kint a keblek 50%-a.
2022. júl. 28. 17:09
 10/39 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy neked nem mindegy? Miért foglalkoztat az, hogy vadidegen nők mijüket rakják ki? Ennyire szarul kinéző, lapos csaj vagy? Csak mert a pasikat ez a dolog fixen nem zavarja.

Egyébként én is kiteszem, ha épp olyan kedvem van, mert van mit, jól is néz ki, úgyhogy nem fogok csadorban járkálni a magadfajta önbizalomhiányosok miatt.:)

2022. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!