Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ennek az áll a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek az áll a hátterében hogy még minsig tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel fokozatosan kezdett egyre furább kapcsolatunk lenni. Róla tudni kell, hogy eleinte velem akart járni, de akkoriban még más fiúba voltam belezúgva és őt friendzone-oltam. Ekkor lett egy barátnője. Mi barátokként megmaradtunk, viszont van egypár fura dolog, többször szájrapusziztunk, eleinte mindketten tartottunk magunkat hogy több nem lehet, míg egyik este smárolásba, aztán szexbe ment át a dolog.

Rákérdeztem hogy ha szexuális jellegű dolgokat csinál velem, miért van a barátnőjével. Azt válaszolta hogy ez onnan jön hogy az egyetemen elején neki nagyon bejöttem. Kérdeztem hogy múlt idő? És erre azt válaszolta, hogy "ezt nem mondtam".



2022. júl. 29. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Most mi a kérdés? Hogy bejössz-e Neki? Akkor a válasz igen! Valószínűleg azért dug*tt meg!


Az már más kérdés, hogy mennyire korrekt ez a barátnőjével szemben és Te milyen jelzőt érdemelsz a sráccal együtt! 😉

2022. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, azt hogy bejössz-e neki szerintem tudod az alapján hogy dugtok 😂

Azt nem tudom, hogy akkó' miért vagy te a pasiddal, ő meg a nőjével ha ennyire egymásra vagytok gyógyulva. Mindenkinek korrektebb lenne ha a meglévő kapcsolatokat zárnátok és úgy dugnátok utána együtt.

2022. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs pasim, ő meg azt mondta hogy nem akarja megbántani a nőjét meg hogy kényelmes neki mellette
2022. júl. 29. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennél jobban pedig nehéz lenne megbántani, hogy félredug mellette.
2022. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ennyire érzéketlen hogy lehet valaki? Tényleg nem érdekelnek egyáltalán a másik fél érzései? Komolyan el tudod viselni, hogy Hozzád ér egy olyan valaki, akinek barátnője van? Azt ugye tudod, hogy Utánad Őt öleli, csókolja és ...? Neked ez belefér? Tényleg az a legfontosabb kérdésed, hogy bejössz-e Neki?

#1-es voltam

2022. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nézd, a barátnője érzései akkor nem nagyon érdekeltek😅 a srácnak meg nem tudom mennyire vannak iránta érzései ha félremegy😅
2022. júl. 29. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát abban a pillanatban gondolom, hogy nem...na, de utána?
2022. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne kicsit több tartasod... csak ürítésre használ 😶
2022. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!