Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még sosem volt párkapcsolatom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem volt párkapcsolatom. 29 éves férfi vagyok. Azt tapasztaltam, hogy le szokták nézni ezt, pedig egy gyerekkorom óta fennálló szorongásról van szó a Nők közelében. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Befelé forduló személyiség voltam, így 22 éves koromig nem nagyon nyitottam az emberek felé. Utána nem nagyon tudtam már beilleszkedni, valahogy nem alakultak ki a társas készségeim. Nincsenek aktív barátaim. Tegnap voltam egy prostituáltnál. Nagyon nehezen szántam rá magam, de nagy előrelépésnek érzem ezt. Pszichológushoz járok. De hogyan tovább?

2022. júl. 30. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj tovább pszichológushoz.
2022. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az alap, de kevés.
2022. júl. 30. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint voltàl màr nővel ezen túl vagy emiatt nem fogsz feszengeni. Most próbàlj minőségi kapcsolatokat létrehozni.
2022. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Ugyan így vagyok! 30 évesen.

Minket megnyomorított a társadalom. Sose kértek elnézést / bocsánatot. Akik általánosban főleg lányok cikiztek azok mindenkinek széttették a lábuk. Így jutottak előre. Egyik bankban dolgozik, a másik modell lett. A Harmadiknak szépségszalonja van (többnek is van így). Én a lelki sebeimtől meg az elutasítottságtól sose jutottam előre. Anyámon kívül sose szeretett senki. Ezek a lányok, nők meg annyit szexeltek amennyit akartak. Van önbizalmuk, párjuk. Ma már vállalkozók, csok-os anyukák, 2-3 gyerekkel. Egy bunkó tahó férjjel, baráttal. Autójuk van és kertes házban élnek. Nekik habos torta volt mindig az élet, őket nem csúfolta soha senki. Nem voltak kiközösítve, nem utasította őket vissza soha senki, a legjobbak közül tudtak válogatni, ehhez vannak hozzászokva. Egyszóval ezek a rhadákok úgy élik az életüket mintha mi sem történt volna, másokban meg egy szupernóva robban, mert úgy kell leélni egy életet, hogy senki nem szereti senki nem vonzódik hozzá mert egy kicsit más valami rajta. Ez borzasztó és megalázó! Az ember egója szétég az önbecsölésével és önbizalmával együtt. Ezek a MAGYAR EMBEREK! Átgázolnak másokon, csak hogy nekik jó legyen a másik meg rohadjon meg.

2022. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
#4 nehogy azt hidd hogy a Csokos anyukàk tahó férjel annyira boldogok..Ez csak a làtszat mutatjàk a külvilàgnak hogy mennyire boldogok hogy bejött az élet aztàn azt màr nem posztolja hogy a férje agyonveri/terrorizàlja vagy hogy miket nyel le cserébe azért hogy normàlisnak tűnő élete legyen.
2022. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Valahogy mégis mindig pénzes kigyúrt/menő emberek mellet kötnek ki.
2022. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es ismét: lepontozhattok de ez az igazság: legyél jóképű, pénzes, vicces, legyen vállalkozásod, autód, lakásod hogy neki csak ki keljen szarni a gyereket. Ezek a mi nők. Sőt szerintem ilyenek voltak mindig.
2022. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!