Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kérdésem 50-60 év közötti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem 50-60 év közötti nőkhőz szól. A menopauza után hogy alakult a szexuális életetek? Milyen gyakran kívánjátok a szexuális együttlétet? Esetleg növekedett?

Figyelt kérdés

#szexualitás #időskori szex #50 feletti szex #Menópauza utáni szex #50 felett kívánják a nők a szexet?
2022. júl. 31. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
50-hez és menopauzához közeli nővel szexeltem. Mivel megvolt a kellő vonzalom közöttünk, ezért úgy benedvesedett és kívánt, mint egy huszonéves. Azóta már más irányt vett kicsit az életünk, történt is néhany dolog kettőnkkel, de nem kezdeményeztem egy újabb szexet, pedig lenne ilyen irányú vágyam. Egy szónak is száz a vége, nem a menopauza fogja befolyásolni, hanem a rossz kislány éned, akit, ha felélesztenek, a libidó az egekbe szökik. Ha meg alszik, akkor szívás. 31/F voltam.
2022. aug. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Páromról tudok írni. 46 éves korában már nulla szexuális vágy.
2022. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 El is hiszem! A lényeg, hogy nem a párjával és nem él párkapcsolatban. Párkapcsolatban szinte nulla szexuális vágy. Sajnos.
2022. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!