Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan viszonyulnátok ahhoz ha egy pasinak mikro pénisze lenne?

Figyelt kérdés
Ha néhány randi után éppen az első szex előtt bevallaná, hogy mikro pénisze van.(általában a 6-7cm alatti péniszt tekintik annak)

2022. aug. 2. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Voltam már olyan sráccal akinek 9cm volt a farka, és eltudtam élvezni
2022. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Akkor nem folytatnám tovább az ismerkedést
2022. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha jól nyal semmi gond nincs.
2022. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem igénylem a hüvelyi behatolást, csak csiklóorgazmusom van. Szóval működhet. Én szeretem a fordított oldalt, úgyhogy ha vevő ilyemire még élvezetes is lehet. N/domináns
2022. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem például kifejezetten izgat a mikropénisz.
2022. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálnám őt érte, de közölném vele, hogy az nekem kevés.
2022. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint teljesen felizgulva is csak 6-7 cm neki? Kíváncsi lennék rá, mert ekkorát még sosem láttam élőben, szóval lehet, hogy kérném tőle, hogy mutassa meg. A szexet viszont sehogy sem tudom elképzelni vele. Meg egy komolyabb kapcsolatot sem őszintén szólva.
2023. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!