Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt olyan hogy akartat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan hogy akartatok szopni, de a pasi nem akarta?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%

Az fontosabb kérdés hogy a nők akik erre hajlandóak nem irigykednek a pasikra amiért ezt átélhetik, plane általuk, mikor nekünk soha nem lesz ilyen erzesben részünk?

Mert ugye a női orálban semmi jo nincs… én mar csak azért sem

2022. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11#

Női orálban semmi jó nincs????

2022. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%

Nincs… eleve a csiklo kb 30x kisebb mint a penisz

Annál jobb érzés minthogy egy nagyon szép lany kiszolgáltatja magát neked és hozzad ér egy olyan nagy felületen plusz meg ugye a férfiaknak sokkal könnyen elmenni is, annál jobb érzés nem lehet a világon

En sajnálom hogy nem születtem férfinek, hogy ezt átélhessem…

Mivel elég jo a képzelőerom sokszor elég jól el tudom képzelni hogy milyen érzés lehet ez egy férfinek és nagyon irigy vagyok.

2022. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13

Nem a felület nagysága a lényeg, és a női orgazmus nem hinném, hogy rosszabb lenne a férfitól.

2022. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
14: én még sose mentem el férfi által, csak a saját kezem által. Szóval az tény, amit 13-as ír, hogy a nyalás kanyarban nincs a szopáshoz képest. De én például imádok szopni, konkrétan jobban szeretem, mint magát a szexet és rendesen felizgulok attól, ahogy csinálom. Szóval abszolút cáfolnám, hogy női oldalról semmi jó nincs a szopásban, vagy hogy ezt csak a pasik kedvéért csináljuk. De a pasikat én is irigylem, mert sokkal könnyebben elélveznek szex közben.
2022. aug. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Volt olyan pasim aki párszor visszautasította (nem mindig), mert kellemetlenül érezte magát attól, hogy én gyakran csináltam neki egyoldalúan, és hogy olyankor mindig csak neki volt jó.

2022. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

15#

Igen vannak ilyen esetek is.

Viszont azok akiknek van orgazmusa azoknál más a helyzet. Én imádom amikor a párom nyal, sőt hogy még jobb legyen piercinget is tetetett a nyelvébe. Én akár 2x 3x is el tudok élvezni ha nyalnak.

2022. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt még ilyen. :D Tudja a párom, hogy imádom csinálni.
2022. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

15, te is kimondtad a lényeget, a női oldalról a szex kanyarban nincs a férfihez képest

Ezért is szexfuggo az összes férfi

Az orgazmus akkor az igazi ha szex közben élheti at az ember és ez a férfiak 100 százalékának megadatik, a nők meg csak vergődnek szex közben, orgazmus nélkül

Undorító hogy így lett kitalálva a szex, undorító a természet

Nem elég hogy a nők menstrualnak, nekünk kell szülni, száma szét vagdosnak minket, szenvedünk, míg a férfi csak beleélvez a nőbe… hat nagyon fair mondhatom

Ezért is maradok szűz örökre

2022. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19. értem, de szüzen a gyakorikérdések szexualitás témájában

azért csak csemgészgetünk:)

2022. aug. 16. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!