Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Miert vagytok ilyenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miert vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy gumit húzni nem a legjobb, de hiddjetek el, a lányoknak sem. Mi is érezzük, pontosabban nem érezzük úgy, mint nélküle. De ha egy lány fogamzásgátlót szed, vagy nem szedhet, vagy nem akar szedni, miért gondoljátok azt, hogy nektek nincs felellősségetek? Gyógyszert szedni csak nektek egyszerű... Mellékhatások, hormonális problémák, későbbi kihatása a szervezetedre... Ti ezt bevállalnátok? Na, de a lényeg, hogy ha nem húztok óvszert, csak az elvezeteket érzitek és becsúszik egy baba, miért léptek le? Miért nem vállajátok fel a gyereket? Ja, férfiként írom ezt!!!

2022. aug. 4. 15:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

SJV kérdés.

Gondolom a hüvelygyűrűről meg a spirálról nem is hallottál még.


Amúgy 20 éve szedek tabit. Nem okozott még semmi gondot, sőt napra pontossá tette a ciklusom. Meg nem is görcsöl szinte semennyire.


De köszi, hogy így aggódsz értünk :*

2022. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 StevenUp ***** válasza:
Én a "Hadjuk"-ig olvastam figyelmesen. Hogy lehet valaki ennyire igénytelen..?
2022. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
9-es: de ertem, te nem erted, hogy kimaradt, de utána odaírtam.
2022. aug. 4. 16:21
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem csússzant be a baba.
2022. aug. 4. 16:22
 15/22 A kérdező kommentje:
En mindig húzok gumit.
2022. aug. 4. 16:22
 16/22 A kérdező kommentje:
De jó lenne választ is kapnom.
2022. aug. 4. 16:22
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
De akkor nem kimaradt, hanem elírtad. Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Különben tudnád, hogy választ úgy sem fogsz kapni.
2022. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 StevenUp ***** válasza:
86%

ma 16:22


Ne haragudj de f*ságot írtál pluszba még általánosítassz is.

Mégis ezek mellet miért vársz értelmes választ?

Plusz a tudásod is a témában siralmasan primitív, tehát az embert összezavarod, mert nem tudja hogy mennyire kell visszamennni tudásilag, mennyire kell lebontani az adott információt, ahoz hogy te is biztosan megértsd

2022. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy korábban is írták már, ne általánosíts! Én pl nem vagyok ilyen, nekem nem okoz gondot gumit húzni!
2022. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én pl elköttettem magam. Most kezdjek bele, hogy én még nagyobb jani vagyok nálad, mert nincs kockázata a gumiszakadásnak sem? Szerintem bízzuk rá nyugodtan mindenkire ezt a kérdést. Vagy jobb lenne törvényileg előírni a gumit?
2022. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!