Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!!! Talàlkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!!! Talàlkoztatok már ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Mennyire "új" ha nekem úgymond bugyifetisem van?

Nem kamu kérdés.😉 Szeretem ha egy lány szexi bugyiban sétál körülöttem, van hogy szex közben rajtahagyom a bugyit,és csak félretolom közben, szeretek ràèlvezni a bugyira,illetve ha használt, szeretem szagolgatni.:)

25F


2022. aug. 5. 10:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

9es. ja akkor nem kell...

Mikor a pasi hízik vágó disznó súlyra a nő legyen megértő, szeretet teljes, és megértő. Meg mikor alkoholgőzös lehelettel ér haza a férfi adja oda magát egy szó nélkül?

Mikor szopni kell térdeljen szó nélkül?

amúgy meg a NŐBE szerettél bele vagy a TESTÉBE?

2022. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

Mert ha testébe, akkor lehet akármilyen, egy idő után dobod. De ha a nőbe, akkor tetszeni és szeretni fogod, 10,20,30,50 kiló felesleggel is.

De te egy szerencsétlen b@rom vagy aki a külsőségeknek él.

2022. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%
11: mindkettőbe! ne legyünk már álszentek, ha mindegy lenne a külső, nem válogatnánk
2022. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%
nem kötelező elhízni :)
2022. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

De te nem válogatsz! Te kiválasztottad a PÁROD, mert tetszett, együtt voltál vele xx időt.

Én a páromat akkor sem hagynám el, ha dupla akkora lenne, mint most. Mert a lelkét szeretem a személyiségét, az eszét és nemcsak a testét.

2022. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

7# nem vagyok gusztustalan barom, én teszek azért, hogy fiatalos, sportos maradjak...a párom amióta megszületett a fiunk nem igazán, pedig nem fél éves már.

Azt meg hadd döntsem el én,hogy mennyire tetszett a párom 56 kg al, vagy mennyire nem 70 kilóval....

De valószínűleg te olyan hozzáállású lehetsz, mint a párom, kifogás az van, tettek nincsenek, csak a plusz kilók!!

2022. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen?

Küldjek képet milyen vagyok szülés után?

Aztán el lehet dönteni, mennyire vagyok vágó súlyba.

2022. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
mégis frusztrált vagy, tehát valószínűleg már nem dug meg
2022. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17# küldjél, de a képen tarts magad előtt egy feliratot, amin csak a mai dátum szerepel, pirossal.

Amúgy pedig,havte vigyázol a súlyodra, az alakodra, arra, hogy jól nézz ki, mindent ideértve, akkor nagyon helyesen teszed....sok nő ezt nagyon hirtelen elfelejti pl szülés után.

2022. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Már rég nem a kérdezőnek megy a válasz hanem vitafórum lett a topik. Amugy mindenkinek igaza van, elhízni nem kötelező de ha hormonális v betegség miatt van túlsúly az más tészta.Kinek a külső kinek a belső számít többet.
2022. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!