Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Már találkoztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Már találkoztatok olyan pasival?

Figyelt kérdés
Szóval olyan pasival aki nem tudott vagy csak nagyon nehezen tudott elélvezni, de nem csak egy alkalommal hanem akivel többszőr is lefeküdtetek de sose tudott elélvezni csak ha magának a végén elintézi. Ilyenkor mire gondoltok, hogy veletek van a baj vagy a pasival?
2016. ápr. 18. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Csunya a lány és nem bir rá elélvezni a csávó
2016. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen pasim, az elején azt hittem én vagyok a hibás,de utána rájöttem hogy nem, vége is lett a kapcsolatunknak.
2016. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elotte massal sem sikerult neki elelvezni akkor egyaltalan nem ereznem magamat hibasnak.. Bizonyara gatlasosabb a szokottnal es nem sikerul kelloen elengednie magat.Vagy tulsagosan megszokta h maganak intezi el. Azon lennek,hogy javitsak ezen a helyzeten.
2016. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt nem rég egy csaj szerettem meg minden de nem volt szép látvány mesztelenül és még a kedvem is elment töle ráadásul annyira fogazott hogy nem hogy elélveztem volna miközbe szop még jobba lankadtam és még én voltam a szar. Ráadásul olyan volt mint egy halott ö csak feküdt és dugjam meg a végére már annxira elfáradtam hogy ö semmit nem csinált sose tudtam elélvezni csak ha kivertem a végéb..
2016. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez sok pasinál nem lenne szempont attól pont úgy eltudnak élvezni. Adott esetben ha egy qrva nem tetszik de attól ha jól megbaxod még simán elélvezhetsz.
2016. ápr. 18. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt meg hozzatennem,hogy ha egyaltalan nem lenne a segitsegemre,nem latnam rajta h javitani szeretne a helyzeten azzal,hogy iranyit,mondja mi jo neki mi nem,hanemcsak szimplan elloki a kezem es szo nelkul maganak fejezi be akkor biztosan nem foglalkoznek vele sokaig es en is lelepnek.
2016. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sők husznéves nőnek a szexuális művweltsége egy kislány szintjén van. Azt hiszik a férfiakon csak megkell nyomnui egy gombot és mindenre ráugranak ami mozog. Nekünk is rá kell hangolódni, plusz a fáradtság és részegség is gátolhatja a merevedést.
2016. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!