Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik tartós kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tartós kapcsolatban élnek a párjukkal és bevesznek egy harmadik férfit rendszeresen, náluk nem alakulnak ki KOMOLY érzelmek a másik férfi és az asszonyka között ?

Figyelt kérdés
Szóval érdemes tartós szexpartnert keresni harmadiknak, vagy jobb az alkalminál maradni ?

2022. aug. 6. 09:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
#10: Izgalmasnak tartjuk azért szeretnénk. Bízok a feleségemben.
2022. aug. 14. 08:58
 12/31 anonim ***** válasza:
56%
10-es tökéletesen leírtad a jelenséget.Igen,az árnyoldalakról nem szokott szó esni,pedig jóval több van belőle,mint a pozitív eetekről. Mi is benne voltunk,meg is lett az eredménye. Élünk egymás mellett mint két felszínes barát.
2022. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hmmm, akkor ezek szerint bárki rástartol a feleségemre a kisboltban vagy a munkahelyén azért is izgulnom kéne nem ?
2022. aug. 14. 09:05
 14/31 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Te ismered a feleséged, én csak leírtam azt amit senki nem mer. Én is izgalmasnak tartom, de mivel a mai kapcsolatok sokkal jobban ki vannak téve a hasonló ingereknek, ezért sérülékenyebbek is. Oké tegyük fel hogy megtörténik a dolog. Abba belegondoltál hogy más a fantázia, és más ha látod ahogy éppen tolja valaki és jobban élvezi mint veled? Mert valószínüleg így lesz, és ezt nem róhatod fel majd neki, hiszen ez nagyobb impulzus. Ebben a sztoriban Te vagy a legsebezhetőbb lelkileg ezt hidd el. Nem a levegőbe beszélek. Párod egyébként mit szólna a fordított helyzethez, vagy párral? Ertsd meg nem lebeszélni akarlak, de ez nem olyan játék, mint a filmeken.
2022. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

#14: Köszönöm hogy leírtad, de hidd el a többségi vélemény a Tiéd. A többség le akarna beszélni arra hivatkozva amit írsz, szóval ezt sokan kimerik mondani...

Nehéz dolog ez hogy lemondj az ilyen testi vágyaidról egy életre, azért mert mások jószándékkal óva intenek.

2022. aug. 14. 09:39
 16/31 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem lenne a feleséged, párod stb hanem mindhárman szinglik lennétek akkor nincs rizikófaktor. Azt meg nem tudhatod hogy mit vált ki mondom mindenkiből. Egy kérdésem lehet? Ez az ötlet kinek merült fel? Sablonossá vált a szex esetleg x év után? És a párod nőt bevenne harmadiknak?
2022. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
61%
Plusz nem véletlenül írtad ki a kérdést, valójában tartasz kicsit hogy lenne folytatása, és ezzel semmi baj sincs, de valószínű érzed hogy van benne rizikó.
2022. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

#17: Azért írtam ki a kérdést mert már annyian figyelmeztettek hogy ettől tényleg elbizonytalanodtam picit. De ha csak a Feleségemet nézem bízok benne.


Az én ötletem volt, mert nekem izgalmas lenne dugni az asszonykát közösben. Más nőt nem vennénk be mert Ő nem szeretné.

2022. aug. 14. 10:11
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom,próbáljátok ki. Ti ismeritek magatókat,ne legyen mérvadó mások hozzászólásai. Márcsak azért sem,mert nem egyformán éljük át-meg ezeket a dolgokat.
2022. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#19:

Ki fogjuk próbálni mert nem akarok 70 évesen ezen keseregni hogy kipróbálhattuk volna, de nem mertük megtenni...


Köszönöm :)

2022. aug. 14. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!