Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik tartós kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tartós kapcsolatban élnek a párjukkal és bevesznek egy harmadik férfit rendszeresen, náluk nem alakulnak ki KOMOLY érzelmek a másik férfi és az asszonyka között ?

Figyelt kérdés
Szóval érdemes tartós szexpartnert keresni harmadiknak, vagy jobb az alkalminál maradni ?

2022. aug. 6. 09:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
89%
Na itt a bibi, ugyanez volt a helyzet, annyiban más hogy én azért hoztam fel a témát mert ez ilyen kimaradt dolog az életéből, és fantáziája. Zokogtam belül, mikor láttam hogy élvezi, pedig nem az ő hibája volt, hanem az enyém, és nem róhattam fel neki, hogy mással nem élvezheti, mert ez inkorrekt lett volna. De végigcsináltam, mert nem akartam hülyét csinálni mindenkiböl, amikor elkezdődött. Nagyon nehezen álltam ebből talpra, és már sosem volt olyan a sex köztünk, önértékelési zavarom lett. Szóval egy párkapcsolatban nem te meg ő van, hanem mi. De mondom én így éltem meg, más lehet hogy legyint erre. És ami a legfontosabb, nem biztos hogy attól kimarad valami az életedből, mert nem vettél benne részt.
2022. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

"ugyanez volt a helyzet, annyiban más hogy én azért hoztam fel a témát mert ez ilyen kimaradt dolog az életéből, és fantáziája. Zokogtam belül.."


Nézd teljesen más a helyzet, nem ugyanaz. Én és a másik férfi azon szoktunk témázni mi mindent fogunk csinálni együtt.


Ennek ellenére köszönöm hogy jószándékkal figyelmeztettél, és ha megégetem magam, csak talpra állok valahogy. A feleségem jó fej.

Sajnálom ami Veled történt.

De azt is gondolom ha ennyire fájt ami történik, azonnal meg kellett volna állnotok.

2022. aug. 14. 10:31
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig reál jól az ember, de hidd el kívánom hogy senki se sérüljön, és érezzétek jól magatokat, és nektek sikerüljön.
2022. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%

A párom beleszeretett a harmadikba,kezdtek találkozgatni.Az elején még elmondta,aztán kezdett titkolózni,hazudozni,később én lettem a felesleges.

Már úgy beszélt,írt rólam,hogy alig tudom lerázni,nem hagy békén,stb...

2022. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%
24. Sajnálom, de te akartad ezt, vagy a párod? vagy hogy nézett ki ez a story?
2022. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt mint 24-nél.
2022. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok. A párom vágyott rá,én meg hagytam,engedtem.Az elején még izgató volt,nem gondoltam hogy ilyen fordulatot vesz...
2022. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
27, sajnálom, kokrétan nálunk is ez volt, rohadt veszélyes játék ez, de ha veled ezt megcsinálta ne aggódj vele is megfogja előbb utóbb. De a harmadiknak is lehetett volna ennyi esze, hogy nem megy bele egy kapcsolat rombolásba, ha már beengedtétek az ágyba. Nem is tudom, hogy van-e olyan személy aki harmadikként azt mondja ide figyelj, köszi élmény volt de ez csak ennyiről szólt. Ezért is lutri ez az egész, kiderül hogy valójában a saját párodnak azért kellett ilyen h meglegyen az új jelölt. Szégyen. Ezek után csak két nőt egy ffi felállást vállalj. Én is ezt fogom tenni.
2022. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28,nem is lett volna semmi baj ha nem alakulnak érzelmek,időben le kellett volna cserélni..Az elején még izgalmas volt megosztani,elmondott mindent.

Csak aztán a harmadik is vevő volt a kapcsolat szétverésében..Azt még nem is írtam,20 évvel fiatalabb volt..

2022. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Ha én lennék a harmadik beszálló férfi, eszem ágában nem lenne szétverni a kapcsolatot. Kéne a fenének az asszony :D

De majd még hagyom hogy rám másszon, amikor csak kefélni akarnám...

2022. aug. 16. 05:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!