Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fájhat az egyik herém ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat az egyik herém ?

Figyelt kérdés

Tegnap este , mikor páromra felizgultam a jobb oldali herém egy ponton , nagyon fájni kezdett , de iszonyatos fájdalmat éreztem , szinte bele remegtem .

Természetesen az együttlét el is maradt .

Ám ma reggel ismét merevedéssel ébredtem és ezzel egyben , hatalmas fájdalommal is .

Viszont ma már akkor is fáj sokszor , ha nincsen merevedésem , elég ha pl : pisilésnél gyengéden hozzá érek , vagy a végén kicsit megrázom a péniszem , már ara is érzékeny a fájós herém .

Szerintetek , nagy a baj ?

Vagy mitől lehet , alakulhat ki ilyen ?

Talán megemeltem magam ?



2022. aug. 6. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
öndiagnosztikát felejtsd el, irány az orvos
2022. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Lehet gyulladás, vagy daganat is. Mindenképpen orvos kell, ha fokozódik a fájdalom, vagy, ha nem múlik el pár nap alatt teljesen.
2022. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért jó hogy nekem csak egy van...
2022. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat , aggódom nagyon , egyenlőre igen érzékeny ott és nagyon fájdalmas , nekem ott lent még ennyire sosem fájt .
2022. aug. 6. 16:17
 5/10 anonim válasza:
Nekem is van ilyen bajom és 1 irány az orvos !!! 2 örülj neki ha csak mellékhere gyulladás ami bármitől kialakulhat.3 ami segít még ha fáj is és a hátad közepére se kívánod akkor az az ejjakuláció utána elvileg minden elmúlik. Próbáld ki
2022. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm . Ha nem javul , akkor mindenképpen fel keresem a házi orvost.

Az ejakulációval kezdem azonban a probléma megoldását .

2022. aug. 7. 10:13
 7/10 anonim ***** válasza:

házi orvost mi a fenének? Nem tud segíteni.

most jelentkezzél be urológiára, magánrendelésben akár holnap kapsz időpontot

2022. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igaz is , hiszen a házi orvos vagy annyit kérdez , akarsz e táppénzre menni , vagy nem ?

Vagy ír valamit és ha nem használ , akkor kéri hogy ismét keressed fel .

Teljes igazság : ide cél irányú orvos kell .

2022. aug. 7. 15:20
 9/10 anonim válasza:
Hogy vagy?
2022. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm már jól vagyok , pár nap alatt helyre jött s már nincsenek fájdalmaim .

Lehet , hogy még is talán a nadrágom varrása úgy megnyomta , hogy azonnal nem éreztem , csak később jelentkezett a fájdalom .

De iszonyúan fájt , az már biztos .

2022. aug. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!