Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet úgy fenttartani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy fenttartani egy édeshármas kapcsolatot ahol a szexen kívül nem lesz megcsalás ? Házaspár + másik férfi

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 08:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
mi egy hasonlot tervezunk baratnommel, egy stabil pasi akit nyilvan megkell hogy kedveljen, szeressen. de csak havi 1-2x ugrik be. bizalom kell ehhez, eleg nagy. nem mukodhet mindenkinek
2022. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Igen, miert ne lehetne?
2022. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Nagy valószínűséggel a férjed kevés neked az ágyban. Ha be van egy másik férfit akkor előbb utóbb már csak vele akarsz majd szexuális életet élni. Lehet hogy olyan egyszerű a probléma hogy még soha nem elég ültél ki, csak azt hiszed.
2022. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Havonta 1 alkalomnál több nem igen lesz, idő hiányában


Férj vagyok.

2022. aug. 7. 08:21
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Simán mukodhet, csak rajtatok mulik.

Ti ismeritek a pasit hogy milyen (ha mar meg van a kiszemelt)

2022. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
7%

megcsalás??? édeshármasban???

mármint hogy a plusz pasi ne legyen mással is rajtatok kívül???

elég irreális elvárás ez egy szexpartner esetében pláne ha csak alkalmi a kapcsolódás.

ha veletek is él én neki is megvan a heti 2-3 szex akkor lehet h müködik, de az h havonta 2x jár hozzátok ott nem.

2022. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

4: nyugodtan vagjatok bele ha bizol a felesegedben! annyit kerek, majd meselj nekem a fejlemenyekrol, tapasztalatokrol legyszi :) izgalmas eletetek lesz igy, ha mindkettotoket izgat ez a felallas.


#1 voltam

2022. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#6: Ternészetesen arra gondoltam hogy ne jöjjön létre mélyebb érzelem közte és a feleßégem között
2022. aug. 7. 08:25
 9/27 anonim ***** válasza:
5%
Mekkora troll kérdés!?
2022. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#7;


Köszönjük :) És idővel sztem a beszálló férfiak is cserélődnek majd :)

2022. aug. 7. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!