Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőrös puncit is lehet erőszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös puncit is lehet erőszak áldozata?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 10:54
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%
Ez most ???
2022. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
86%
Az enyémet szőrösen dugta meg a beleegyezésem nélkül, hidd el, kicsit sem érdekelte a fiút! -_-
2022. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom ki hogy van vele, de én inkább nyalnám, mint erőszakolnám, ha szőrös, mert az nagyon szexi egy lányon. De nyilván lehet. Minden lehet. Minden is lehet.
2022. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2022. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%

Nehéz volt össze hozni ezt a kérdést?

Biztos bele izzadtál mire sikerült!

2022. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudtam róla hogy a szőr páncélt képez. Akinek annyira elborult az agya hogy nemi erőszakra készül azt nem érdekli az áldozatnak milyen a fazonja. Mondjuk utána a zárkatársait sem fogja érdekelni az elkövető sanyarú gyermekkora sem más sírása (az erőszakolókat még a börtönben is kivetik magukból, ha nem figyelnek a felügyelők rá egy pillanat alatt elrendezik vele a dolgot).
2022. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Senior Séf ***** válasza:
83%
Kedves kérdező. A punci csupaszítás csak az utóbbi kb 20 évben jött divatba. Az elmúlt pár százezer év úgy találta a puncit, ahogy a természetes formájában volt. Esetleg fazonírozták, vagy néhány nagyon perverz pasi kívánságára borotválták. Szóval majdnem mindegyik szőrös volt. Gondolod, hogy megvédte a viselőjüket az országon éppen átvonuló tatár, török, osztrák, német, orosz, miegymás hadak katonáitól? Lótuszt!
2022. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Nem az fogja érdekelni az embert hogy szőrös e vagy csupa hanem hogy megbszhassa.
2022. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos igen :(
2022. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%
Volt úgy farok a szőrös puncimba, hogy nem egyeztem bele, úgyhogy hidd el, rohadtul mindegy!
2022. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!