Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van rá esély h megmutassa?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély h megmutassa? Nők, ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm. Régen randiztunk is, de nem illünk egymáshoz. Viszont azóta is tartjuk a kapcsolatot. Időnként szoktunk chatelni, ha esetleg összefutunk a városban, akkor azért megállunk beszélgetni...


Már régen is nagyon bejött nekem. Csinos, sportos, nagy cicikkel. Régen mikor még randizni készültünk akkor egyszer küldött szexi fotót is, ahol bár semmi sem látszott, de mégis baromi erotikus volt. Kádban feküdt és lefotózta a lábait, combját.

Kb mióta megláttam izgat a nagy melle. Ti ha megkérne egy ilyen szintű ismerősötök, akkor megmutatnátok neki a melleteket, vagy elküldenétek a francba és megszakítanátok a kapcsolatot?

Fontos h van párja, de nem felhőtlen a kapcsolatuk



2022. aug. 7. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha nekem is bejön a pasi akkor megtenném.
2022. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha van vonzalom, ilyen szituban megtenném. De ezt ne ilyen közvetlenül kérd, hanem előbb puhatolózz!
2022. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nyilván volt valamennyi vonzalom, hiszen randiztunk. Azóta pedig nyilván nem tudom.

Nem szeretnék egyébként többet, csak h megmutassa, esetleg megfogni

2022. aug. 7. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem mondod meg hogy szívesen járnál vele?
2022. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem járnék vele. Más világ, más jövőkép

32+ vagyunk mindketten

2022. aug. 7. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor esélyes, ha járni akar veled.
2022. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a gond, hogy ha egyszer megnézted, akkor többször is akarod majd. Meg megfogni.

Egy nő csak akkor csinál ilyet, ha szeretne tőled valamit.

2022. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ideirtad a kérdésed, már neki is írhattál volna! Én nem egy nőismerősömmel flörtölök írásban és kerül szóba hasonló dolog. Legyezgeti a büszkeségüket, ha érdeklődöm ilyen szinten is irántuk. És ha olyan a kedvük, mutatnak is ezt-azt. 50F
2022. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok.

Esélytelen vagy az agyad miatt.

2022. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!