Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A BDSM ben a brat miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BDSM ben a brat miért automatikusan alárendelt? Egy brat nem tudna dominálni, ha egyszer olyan a vére, temperamentuma?

Figyelt kérdés
Szerintem simán tudna, csak fegyelmezettebb kell legyen. Vagy ha ti ezt jobban ismeritek, a brat ek szoktak switchek lenni?
2022. aug. 7. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A brat "gyerekes" en szemtelen aki a büntetését provokálja így ki! Ergo csak szub maradhat!
2022. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván, de aki olyan alárendelt, hogy szégyenlős és "a légynek sem tudnak ártani" attól szerintem nem lehet elvárni domináns szerepet.
2022. aug. 7. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen! Akkor most?

Volt már szubom akiből kihoztam az ellentétét, és mostanra egy kedvelt domina egy oldalon.

2022. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a brat a "főkategória".

A brat az alárendeltségen belüli halmaz. Egyes alárendeltek engedelmesek, mások pedig egy picit vadabbak, lázadóbbak, szemtelenebbek.

Egy dom hogy tudna lázadni? Mint a viccben? Könyörög a szub, hogy üsse meg, erre ő: "nem ütlek!", vagy mi? Persze, a mindennapi életben már maga a BDSM is elég "lázadó" dolog, még a domok részéről is. Nem sokan mászkálnak az utcán talpig latexben, korbácsot pörgetve, az öregasszonyok már egy mélyebben dekoltált felsőtől, vagy egy bőrhatású nadrágtól is frászt kapnának... De a brat ettől függetlenül lázongó, engedetlen, büntetést szándékosan provokáló alárendeltet jelent.

2022. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint full szub vagyok, viszont szoktam bratként viselkedni. És nem azért, mert én szeretnék irányítani, hanem azért mert ilyenkor mutatkozik meg számomra ha igazán domináns egy férfi, ha úgy is képes uralkodni rajtam és irányítani, ha nem mindig rögtön fogadok szót, hanem egy kicsit engedetlen vagyok. Egy igazi dom ilyenkor (is) képes kézbe venni a dolgokat, és engem pedig pont ez izgat fel, hogy látom és érzem, hogy milyen hatalma van rajtam.


Másrészt pedig én rettenetesen élvezem BDSM-nek ezt a nevelés részét. A Domommal a kapcsolatunk elején például nagyon sokat brat-eskedtem, nem feltétlenül a büntetést akartam kiprovokálni, inkább csak feszegettem kicsit a határokat, aminek rendszerint meg is lett az eredménye. Olyan büntetéseket, nevelést kaptam, amitől egy életre megtanultam, hogy mit szabad és mit nem (az olyan büntetés, amit élvezek, nem büntetés). Így most már egyre ritkábban fordul ez elő, mert tisztában vagyok az erőviszonyokkal, sokkal könnyebben megalázkodok és szót fogadok, és már attól is kiráz a hideg és teljesen elgyengülök, ha csak egy picit felemeli a hangját vagy más hangszínnel szól hozzám. Egy jó Dom fizikai büntetés nélkül is képes testileg-lelkileg uralkodni rajtam, és eléri, hogy teljes mértékben alárendeljem magam Neki.


22/L/szub

2022. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: és nem, egyáltalán nem lennék képes dominálni.


Persze, ahogy előttem írták, előfordulhat hogy egy lány látens domináns és ez hozza ki belőle, de szerintem ritka

2022. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!