Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánynak van Onlyfans...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak van Onlyfans oldala az inkább vonzó vagy taszító egy fiúnak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 18:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
#8 Más dolog az erre arra szexelgetés, ami az élvezetről szól, nem pénzért bocsájtja áruba a testét. Más dolog, hogy valakit bárki láthat az onlyfanson pár dollárért cserébe.
2022. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor kisarkítva, ha hetente dug mással, de nincs nyoma, az oké, de látni ne lássák?


(Nem kötekedés, csak ez nekem fura kicsit.)

2022. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki dug valakivel, nem pénzért, nem érdekből az oké. Ha velem is dugna az is ok. Viszont ha komoly kapcsolatot szeretnék, akkor már ne dugjunk mással, csak egymással. Meg ne mutogassa magát a neten. Aki arra képes, az amúgy is kidobna szerintem, ha fogna magának egy pénzesebbet.
2022. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó, ez így érthető.
2022. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt szívesen beszélgetnék, leveleznék egy ilyen lánnyal. És ha mindketten szimpatikusak vagyunk a másiknak, talán még a személyi masszőre is lehetnék...:-)
2022. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!