Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál hány éves kortól ciki a szüzesség? 25/L

Figyelt kérdés
Még nem volt komoly barátom, és visszahúzódó is vagyok, nemrég kezdtem úgymond 'kibújni a csigaházamból',amit saját magam építettem.
2022. aug. 7. 18:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Onnan kezdve ciki, ahonnan már látszik, hogy meg is fog maradni 80 egynéhány éves korodig.

Úgyhogy ügyesen érdemes előbújni a csigaházból.

2022. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Sosem ciki, lehetsz bármennyi idős. Vannak olyan emberek, akik szűzen élik le az egész életüket. Nincs ezzel semmi probléma.
2022. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ciki, amikor te annak érzed.
2022. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

Nem ciki semikor.

Te meg nem találtad meg azt akivel megtörténne, majd megtalálod egyszer :)

2022. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Ott tartasz már.Én 15 évesen szexeltem először az sem teljesen normális,pár évet várhattam volna még én is,de szerelmes voltam nagyon.
2022. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Annak, hogy még szűz vagy, oka van.

Ha ez az ok még mindig fennáll - és főleg: ha ezután is fenn fog állni, sokáig - na, AZ lesz ciki.

2022. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki bármennyire is le pontozgatja valaki!
2022. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 évesen vesztettem el, akkor én is cikinek éreztem de nincs rá írva az emberre és senki nem foglalkozik vele.

Volt már barátod?

2022. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Menopauza után már tré
2022. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%

Itt mindenki azt fogja mondani, hogy semmilyen életkorban nem ciki. Sok itt az incel és femcel.


De én tudok segiteni, hogy közösen megoldjuk a problémákat amik miatt senki nem jó vagy senkit nem mertek magatokhoz közel engedni.


Technikám alapos, olcsó, és garanciális. Privátban a részletek

2022. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!