Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesként hol kéne tartanom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesként hol kéne tartanom?

Figyelt kérdés

Eddig egy 2 hetes "kapcsolatom" volt.

Más fiú már sokkal előrébb tart.

Tudom hogy nem másokhoz kéne hasonlítani magam, de azért zavar hogy más fiút több jó élmény ért.


2022. aug. 7. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ígyekezz! Lépj! Légy bátor. Csak nyerhetsz!
2022. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
2 válás, 4 gyerek
2022. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a "sokkal előrébb"? A sok dugás nem emel senkit piedesztálra. Kapcsolatot normális esetben csak olyannal kezd az ember, akit szeret, akibe szerelmes, akit tisztel, imád, mindenestül akar, támasza lenni, mosolyt csalni az arcára... Ezután jöhet a gyerek, akinek fontos annak a házasság is... ha szeretnének gyereket, családot alapítanak. Utcán mindenki azzal lehet meg morgolódhat, akivel akar (vagy nem), de otthon nyugalmat, lazítást szeretne az ember, a megfelelő emberrel megosztani az életét, életterét. Ezt nem lehet siettetni, nem a kor határozza meg.


Szexre értve pedig, ahogy fentebb írtam, nem attól lesznek faxa csávók, hogy xy számú nővel jógázott az ágyban. Alkalmi partnert te is tudsz keresni, hogy több "jó élményed" legyen.

2022. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28 évesen 0 kapcsolat! Csak szex prostituáltakkal. Néha pár randi 1 2 csók. Lehetett volna kapcsolatom olyan nőkkel, akikhez nem vonzódom,de annak csak rossz vége lett volna. Tehát bele se mentem. Megszàmolhatatlan visszautasítást kaptam akikkel én szeretném volna járni, így tehát szingli maradtam. Nem vagy elkésve semmivvel. 😅 Szerencse kell a nőkhöz, próbáld meg nélkülük is jól érezni magad.
2022. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De mit csináltál eddig? Beletörődtél? Csajozz 1000el....
2022. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!