Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 évesként milyen egy 20on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesként milyen egy 20on éves lány szüzességét elvenni?

Figyelt kérdés
Meg nem volt szűz barátnőm. Mire kell nagyon figyelni az elsőnél? Egy ujjal tudom megujjazni őt, több fáj neki.

2019. jún. 4. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
odafigyelsz és óvatos vagy nemtudom milyen tuti válaszra vársz ugyan az mintha 20 éves lennél csak több tapasztalatod van gondolom meg max rosszabb derekad ha olyan életmódod volt az elmúlt évtizedekben amugy meg minden ugyan olyan legyen kommunikáció "bemelegítés" rendesen de ezeket már tudod amugy is =/
2019. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Egy ilyen kérdés kiírása után én nem csak a szűz barátnő létében kételkednék. Véleményem szerint, ha egy valóban 40 éves férfi ide ilyen kérdést ír ki, ott valahol valami nem stimmel...
2019. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
...és gondolom az előttem válaszolót az is zavarja, hogy ha huszonéves lányok idősebb pasikkal szeretnek ágyba bújni. Gyogyós.
2019. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

>"...és gondolom az előttem válaszolót az is zavarja, hogy ha huszonéves lányok idősebb pasikkal szeretnek ágyba bújni. "


Az is gusztustalan, de sajnos a modern szépfiúknál még mindig jobb, így bármennyire gyomorforgató, sajnos érthető is.


Az pedig egyenesen komikus, hogy egy állítólagos 40 éves férfi ilyet ír ki ide, hacsak nem ő maga is szűz. :D

2019. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4, Tehát te se nem szépfiú, se nem menő 40-es érett pasi nem vagy.


Nekem van több 40-44 éves ismerősöm is, cégvezetők, professzorok, egyéb sikereket elért arcok. Mindnek simán 25 körüli csaja van. Nem sok különbség van egy 30-as és egy 40-es jól karbantartott sportos, egészséges férfi között.

2019. jún. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!