Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokhoz a férfiakhoz szólnék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz a férfiakhoz szólnék, akik imádnak feltétel nélkül szolgálni tinilányokat! Mi ebben a jó?

Figyelt kérdés

Miért jó a feltétel nélküli szolgasagban? Nem arra gondolok, amikor a férfi csak szexet vár cserébe, hanem amikor semmit, pusztán szexuális fétisből teszi.

Hogyan néz ki egy ilyen alá/fölérendeltségi viszony? Hogyan szoktátok szolgálni tini úrnőiteket?



2022. aug. 8. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a sub azt élvezi, hogy a domja irányítja.

Még izgalmasabb, ha olyan irányítja, akinek nem lenne természetes fölérendeltsége.


Mi jó a csokiban? Aki szereti, annak az, aki nem, annak meg nem jó.

2022. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
mert vannak olyan csodaszep szexi tinilanyok, akiknek azt is megkoszonnem, ha a talpat nyalhatnam
2022. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen online findom jellegű kapcsolatom. Egyszerűen imádtam az Úrnőimet, kiélhették magukat rajtam, cserébe ajándékokat rendeltem nekik és pénzt utaltam :))
2022. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én pontosan fordítva vagyok, szívesen iranyitanék egy szép tini csajszit... még fizetnék is érte.
2022. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Istvan485 ***** válasza:
41%
En is iranyitanak egy tinilanyt!!
2022. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Izgalmas már a gondolata is, hogy egy tinilány csicskája lennék. Mondjuk tisztára nyalnám a talpait, aztán minden parancsát teljesíteném.


Az egyik nagy álmom, hogy egy lánybuliban szolgáljam ki a vendégeket. A magától értetődő ital-felszolgáláson, takarításon, egy buliban szükséges munkákon kívül, úgy aláznának poénból, ahogy tréfás kedvük hozza. Füttyszóra négykézláb jönnék oda, várnám a parancsot, pitiznék... Ők meg, mindenféle ürügyek miatt üthetnének, pofozhatnának, rugdoshatnának, leköphetnének stb, és mindezt még meg is kellene köszönnöm a nevelést.

2022. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van abban valami különösen izgalmas, hogy egy igazán gátlástalan kis hercegnő vágyait elégítsem ki, ahogy egy kissé érettebb, komolyabb személyiség már nem olyan könnyen tud megmutatkozni. Egy tini lánynak még nincsenek olyan félelmei, hogy van valahol határ. Ha akar, gondolkodás nélkül felpofoz, térdre parancsol, a talpait nyalatja.... Egy felnőttebbnek előbb még rá kell hangolódnia és ez tovább tart.
2022. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt jobban érti, tapasztalatai vannak róla, hogy a másik is egyenrangú ember. Egy tini még jobban beleéli magát, hogy a szub pasi tényleg csak csicska, és könyörtelen őszinteséggel néz le, ténylegesen nem tekint férfinak, csak egy kis szolgának, akiért "nem kár", ha csak alázza és kihasználja.
2022. aug. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is keresnék erre csajt.. de kb. lehetetlen. Pedig jól nézek ki, igényes vagyok, és pénzem is van.. De tinit találni erre lehetetlen. :(
2022. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!