Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Most őszintén: Ti belemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Most őszintén: Ti belemennétek ilyen feltételekkel egy szexuális alapú támogatós kapcsolatba?

Figyelt kérdés

EZ A KÉRDÉS NEM EGY HIRDETÉS!


Ha lenne egy átlagos (nem kifejezetten jóképű, de nem is csúnya), kifejezetten igényes és ápolt, gazdag, értelmiségi pasi, aki felajánlana nektek egy szexuális alapú támogatói kapcsolatot, abba elképzelhető hogy belemennétek?


Havi 1 millió forintot fizetne és heti 2 teljes éjszakát kéne együttöltenetek… Nem kéne eljátszani, hogy szerelmesek vagytok. Ez a szexről szólna, de nem kérne semmi olyat, ami kifejezetten perverznek mondható… Vaginális aktus lenne, természetesen óvszerrel, meg kölcsönös orál, óvszer nélkül.


Viszont a monogámia feltétel lenne, egymás egészségének biztos megőrzése érdekében.


Az alkuba beletartozna az is, nem lenne eltitkolt részlet a férfi részéről, hogy hacsak nem nagyon jól alakulnak a dolgok, akkor 1 évre tervezne veletek, utána keresne mást.


Tehát így egy évig kereshetnétek havi 1 millió forintot, szexuális szolgáltatásért cserébe (nevezzük nevén)… Természetesen az utazást a megbeszélt helyre, az együttlétetek során fogyasztott ételeket, meg minden ilyesmit a pasi állna.


Meg még számolhatnátok akár 1-2 kicsit drágább ajándékkal is, a kapcsolat alatt, ha vágytok ilyesmire (nem autóra, vagy hasonlóra kell gondolni, ennél jóval kisebb tételre).


Ismétlem: EZ A KÉDÉS NEM EGY HIRDETÉS!


Engem az érdekelne, hogy ebbe így mennyien mennétek bele, a saját bevallásuk szerint (ezért írtam ki a kérdést, nem másért)… Ennyi pénzért és ilyen feltételekkel ez mennyire számít jó ajánlatnak, ebben a műfajban?


Ez az amit tudni szeretnék!


Mivel ez egy anonim oldal, teljesen nyugodtan lehettek őszinték, remélem nem túl nagy kihívás hogy magatok előtt is őszinték legyetek…


A szavazás a lényeg, de amennyiben bármilyen hozzáfűznivalótok van a témához, amit kultúrált formában meg is tudtok fogalmazni, szívesen várom a válaszaitokat is.


Előre is köszönöm!



2022. ápr. 11. 18:51
A kérdező szavazást indított:
Én benne lennék ebben ennyi pénzért, ilyen feltételek mellet.
Én nem lennék benne.
53 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Benne lennék de ennyit senki nem fizetne értem :D
2022. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%
De jó nektek csajoknak, hogy ti azonnal megkaptok mindent. A lábaitok előtt hever a világ. Mindenki a ti kegyeiteket keresi. A kellemest össze tudjátok kötni a hasznossal. És még sorolhatnám napestig.
2022. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

#1. Sosem lehet tudni…



A kérdést ihlető férfinak (most így fogalmazok) ennél sokkal nagyobb az össz. éves bevétele.

2022. ápr. 11. 19:03
 4/34 StevenUp ***** válasza:
61%

Abszolút pazarlás ez. Mármint ki a bánat fizetne 5 kilót egy éjszakáért egy nőnek.

Ennyi pénzért sőt ennél jóval kevesebbért is tud két napra k*vát bérelni akárki. Tehát ebben mi az üzlet a pasi szempontjából?

2022. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%

#3


Én puncs.hu-n kerestem nőt (noha 1 milliót nem tudtam fizetni nekik nyilván) viszont azt el tudom mondani, hogy 1-2 millió + luxus utazás + kocsi + ajándékért már a felső kategóriából találsz nőt. Gondolom sejted, hogy azt nagyon kevesen tudják elérni úgyhogy nincs igazán mit irigykedned nőkre, nagyon kevés olyan van, aki ekkora összeget el tud érni sugar baby-ként, mert ahhoz már nagyon-nagyon jól kell kinézni.

2022. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
68%
Igen én simán benne lennék
2022. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
32%

#5


Kizárólagosság és girlfriend experience + ezen nők jelentős része kultúrált megjelenésű magas fokú intelligenciával, akivel meg is tudsz jelenni. Ezért.

2022. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#5.


Mondjuk nem klasszikus k*rvákat akar…


Ha neki ez egyszerűen nem számít sok pénznek, semmit nem oszt vagy szoroz, hogy elveri e vagy sem, akár valami értelmetlen dologra (bár neki ez nem az), akkor mi van?


Amúgy vannak nők, akik 1 óráért kérnek annyit, amennyit ez a pasi egy hónapért (kb. 64 óráért) tud ajánlani. És azokra is van ám kereslet…

2022. ápr. 11. 19:08
 9/34 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi pénzért benne lennék bármiben:O

Mi a feltételezett pasi, szervkereskedő?

2022. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
#5 Te akarod osztani az észt, aki elméletben elítéled az ilyen férfiakat?
2022. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!